Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézegettem én is őt asszem ez a Dunakeszi srác? Kérdés, hogy Fz 750, YZF 750 vagy FZR 750....
Már csak +250 kéne hozzá, és minden oké lenne.
A chat lap egyre telik és a kérdések is gyűlnek, az idő meg lassan fogy. Szóval kéne nézegetni. 😼
Összesen két darab volt, én a hosszú parkolóban álltam meg a haverokkal. A másik egy piros-fehér 1100 volt a két GTS1000 mellett.
Az volt a legszebb egy kék fehér. 😁 Te nem voltál? Egy FJ-t láttam csak....
Sziasztok.
Ismét visszatértem.🥰
Naaa, ki volt Zsámbékon ? Volt egy nagyon szép FZR-750 is... 😀
Ezek a buzi nagy harlejok el se dőlnek igazán... eldőlve fexik annyira, mint egy normális motor, mikor oldal sztenderen van 😁
Igazi kanyarvadászok! 😅 mondjuk a route66-on nem kell nagyon borogatni 😅
Gyakorolják az esést? 😊
Lacám,öregasszony nem vénasszony,csomót köt ez még a te kobrádra is! 😅
Én régen a Bárdinál vettem komplett tükröt feketét utángyártott újat pár ezer Ft volt most 8eFt...
Köszönöm ! Ja, még kap szép fehér FZR tükröket amint találok. Ebayen van utángyártott, de fekete. Lehet azt választom és itthon lefényezem fehérre.
Én megyek úgy néz ki, nagyon szép lett a motor gratula. 👍️
A kerekeket majd viszem porfestőhöz, és más, rövid sport csőkormányt kap. Amúgy nagyjából kész.

Vasárnap jöttök Zsámbékra a "80-as 90-es évek Sportmotorjai" találkozóra ?
Méghogy sosem hordott ruha ! Háh ! Önélzetes kis latol.
A 40+ nem feltétlen baj, a méret már a "feltűnik mint érdekesség, de nem kell ekkora" besorolás.
Csak csekkoltam a hirdetések között a Royal Start (tegnap elvitték) és mivel a márkapec ömlesztve ad mindent, így megakadt a szemem ezen a hirdetésen. (aki nem nyitotta volna meg hogy mi ez, azzal biztosan valami szoftveres baj van) 😸
A 4000 fél órára? 😁
Te mióta gerjecc ezekre a 40+ 4XL-es milfekre?
Jelentkezzen, aki először az árat és a leírást olvasta el! (azzal megszakítok minden kapcsolatot)😼
Még hogy a markepecen nincsenek jó ajánlatok! 🙀
Szerintem arra tökéletes.
"Momentán egy pár csöcsre, de hogy jön ez ide?" :D
Én semmire év végéig van idő eldönteni. Hétvégi kiruccanásokra utassal lenne a cél ill 1 Magyarország körbe túra.
És te mire gondoltál?😹