Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😁
Szívesen! Őrülők,hogy jó volt!Én is hazaértem 14:30 kor.
Na itthon 1680 km köszi Arni a szervezést tuti volt minden nagyon szép helyeken jártunk. 👍🙂
Füldugó megoldotta a zajt. Viszont a szimpla plexi magyon párásodott esőben, azzal xoptam.
Nekem is van. Pont méret, szemüveggel jó, de zajos a paszentos is. Ellenben nem rázza az ember fejét a huzat.
AGV compact ST-t próbáltam, az kellemesebb, csendesebb, de ahhoz az én orrom túl nagy (~€240).
Nagyon zajos és szemüvegszár szét nyomta a fülemet 😃
De valszeg azért zajos, mert egy picit nagyobb mint a méretem
Esett ma is végig a hegyekben de a cél állomáson már jó idő volt. Vajdahunyad vára.
MT Atom, jó kis sisak. Kicsit zajos, de szemüveggel is kényelmes darab.
Holnap már biztos jó idő lesz. Itthon ma már jó meleg volt, semmi eső.
Látom, azért ma is voltatok jó kis helyeken.
Beszarás, ahogy Józsi szúrós tekintettel figyeli, hogy a főszakács megégeti a kezét. 🤪
Laci, tök jó a bukósapkád! Na végre nem hagyod el a plekót... 😀
Ma át a Transfogarason volt nagy eső meg sok medve úgy kellett kerülgetni öket hármat négyet biztos láttunk az út mellett. Aztán a szokásos séta a bótba. Étterem nincs helyben gyalog nem szabad messze menni medve miatt főzés volt. 😁
🥴
🙂
Mennek surmók a bótba. 😁
Transalpina
Gyulafehérvár
Reggeli indulás 6 fok nem volt meleg...
Köszi! 😁
Indul a cool túra!
Köszi 😁
Szerencsés utat!
Köszi! Kár hogy nem jössz!
Arni, Laci, Csövi Józsi! Legyen szép időtök! Azért sajnálom, hogy nekem most nem jött össze. 🙁
Széles utat srácok! 🤘
Indulatúra 😁
Na nekem is megvolt a túra előtti bejárató teszt! majdnem 4 km a benzinkút oda vissza, de legalább beöltöztem, hogy élethű legyek... meg is rohadtam 5 perc alatt😃