Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Landport elmegy (ha AGM). Egy fokkal jobb nala a Varta es a Banner, annal is egy fokkal az Exide. Elettartam szempontbol legalabbis ez lenne a listam.

A JP moto akksit nem eroltetnem.
Van valami tapasztalat az Landport, JP moto akksikkal?
Vagy vegyem a már bevált Vartát ami drágább, de 7 évesen is indítja a robogót. (a GTR-t már nem nagyon, de odavert neki a robogó fesszabályzó hibája a 18-19V-tal) https://www.nonstoptrade.hu/pr...
😁

http://youtu.be/RX5i_swivTU?si=GZdNwdSsc2_GrXxq
😁
Az FJ-t rázta a hátsó doboz mindig, amig le nem vettem. Mondjuk az egy régi Givi Maxia, akkora mint egy ház.
Akkor probakepp vedd le a dobozt es figyeld meg, mi tortenik.
Gyakori jelenseg, egyaltalan nem lepne meg, ha az okozna.
Dobozzal szoktam járni.Nem emlékszem,hogy anélkül is ráz vagy nem.Ritkán megyek 170-el.2-3 alkalommal előzésnél figyeltem fel a jelenségre.120 körül van az én komfortos tempóm ami elég szokott lenni :-)
+1

Pl ha van hatso doboz es egyedul hajtod tul nagy sebesseggel, siman be is szitalhat a hatad mogott kialakulo turbulenciatol.

Ha a remeges/vibracio mechanikai eredetu lenne, mashol is jelentkezne (harmonikus frekvenciakon).
Szia Laci!
Símán... meg ha ez DL650, akkor az nem 160 fölé való ekkora plexivel. Ahhoz gyenge a futómű-váz.
Lehet a nagy plexi?
Ha csak 160-nal csinalja, de 80-nal es 40-nel egyatalan semmi nem erezheto, az meg aerodinamikai problema is lehet.
Nincs semmi bajom velük,vagyis 160-170 től felfelé remeg,ráz a kormány a kezemben azt gondoltam a telótól jöhet de azt mondták,hogy nem lehet.
Ha ez igaz lenne, a budos eletben nem kene olajat cserelni a villakban. Bar lehet arrafele nem letezik a kopas es a kavitacio jelensege sem.

Ugyan fingom nincs, mi a bajod a villakkal, de az olaj cserelheto, a rugo cserelheto, teljesen mas reakcioju futomuvet lehet kihozni par dolog megvaltoztatasaval.
Azt,hogy nem kell cserélni az olajat csak ha látom,hogy szivárog.Azt mondta a muki,hogy ez egy szimpla teló és nem venném észre ha olajat cserélnék benne.Semmivel sem lenne jobb.
Az biztos nem rá való volt. Telókra mit mondtak?
Voltam a KTM nél.Lecserélték a lánckereket.Fasza lett.Nincs semmi hangja.
Csetlap.
Dehogy folyik. 😁
Az, de megint folyik a teló szimering? 😸
Jó kis motor ez, lemostam. 😊