Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Nem lehet ilyeneket kapni csak csináltatni lehet.
Sziasztok . 1987 es Fzr 750 hez keresek idom matricákat . Valahol be lehet ezeket szerezni ?
Költségek a csetlapon.
Ez csak az én véleményem, de nekem a próbán ezek a magas szárú terepcsizmák nem jöttek be. Persze ha te tudsz benne sétálni az utcán komolyabb kompromisszumok nélkül, akkor még akár jó is lehetne. (de szerintem nem lesz)
Azt ugye nem kell mondanom, hogy így neten tilos venni. El kell menni és felpróbálni, menni benne, ha rajtad van minimum 10-15 percig és mászkálsz benne, akkor fogod tudni hogy melyik fajta a neked való viselet. (én vagy 2 órát próbálgattam a csizmákat a boltban -Moto Line- mire el tudtam dönteni hogy melyik jó nekem, és úgy mentem oda hogy sportcsizmát akarok, aztán láthatod hogy mégsem az lett)
Egy ilyenhez mit szólsz?
https://www.bikermag.ro/cizme-...
Gondoltam. 😆
Akkor épp nem leszek itthon. 🙀
Képzeld van emelő hátfalas 3,5t kisteher, hónap végén meglesz rá a hátfal vizsgám is. Gondoltam meglátogatlak majd. 😁 😁
Hát igen, ez az egynél több hengeres motorok hátránya. 😸
Túraköltségek a csetlapon.
Örülök,hogy mindenkinek tetszett.Jó volt együtt motorozni,sokat tanultam :-)
Beindul de nem mindegyik henger jár. Múlthéten kedden próbálkoztam utoljára, jött egy új kolléga azzal megvizslattuk. Ezt a szezont elengedtem már majd lesz vele valami.
Akkor állítok még egy kicsit a készüléken. 😂
Maga meg hogy áll motorozásilag? Előrehaladt már a helyreállítás?
Én nem tudom, hány km volt, de kösz, Arni!
Jövőre te jössz hozzánk!
Igen, egy laza 2:45 száguldás, és Villányban termettem, vacsi, onnan vissza Pécs, és most ültem le a seggemre 😃
Természetesen Laci is hazaért, csak ült is be a kocsiba és ment is tovább.
Néztem a kéményt mikor keményebben húztad a gázt most hazafelé. A (feketés) füstöt látni, az égett olajszagot meg érezni lehetett.
Nekem meg kb.vasig kopott a hátsó (belső) fékbetét, az út végén kezdtem hallani a hangján. (holnap kiveszem és megnézem)
Pocak és bandája 😁
1657km lett. Köszi Arni a szervezést, vezetést, nagyon jó volt! 😺
Az szép, szinte végig döntötted. 👍
Hazafelé is jó kis kanyarok voltak 😁
Jó kép! 👍😁
A négy muskétás 😁