Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Thaiföld, de az most nem annyira játszik. 😸
Neked mihez lenne kedved?
Tavaly volt szó a Román tengerpartról is. (lassan majd délebbre is kell nézelődni)
A Lengyel részen a haverom szerint nagyon sok érdekesség (motorozásilag) nem volt. (árban meglepően olcsó volt, igaz hogy még a kovid előtt voltak)
A szlovén terv is megvan még (bár nem lett befejezve) kérdés hogy Arninak az belefér-e.
Motorozni nem jó kánikulában. 😁 Nyáron biztos nincs hidegebb 20-25 foknál az meg teljesen jó. Tőlem ~1000 km
Ott nem nagyon hideg van? meg elég messze is van
Már összeraktál egyet tavajra... az jó...sztem.
Balti tenger Lengyelország?
Túraelképzelés, valami? Lassan rá kéne készülni. 😼
Porschéból a 98 utániakat venném, mert a régebbieknek a nagyon szűk a lábtere. (nagyon belóg a doblemez és ferdén kell benne ülni)
Az út és a környék viszont tetszik! 😺
Megtaláltam a neked való autót! Tudom, hogy nem szereted a downsizing-ot, de itt kivételt tehecc - Porsche 911, és szedheti a lábát 😁
https://alapjarat.hu/tech/nem-...
😁 Az. Meg a svejci sapka. 😂 😂
😺
Légzsákos motorosruha, mi? 😸
Budapest, az új év első Pannónia TLF motorkerékpárját próbálja ki a Csepel Vas- és Fémművek egyik dolgozója. A motorkerékpárról még több alkatrész hiányzik az esetlegesen jelentkező gyártási hibák könnyebb javíthatósága érdekében - 1959 január 2. (fotó: Pálfai Gábor) 😊
Nem. Etyek, Origó rákospalotán. Meg Gándi bauxitbányába.
Papa!
Csak nem nálatok forgatták a HALO-t? (épp azt nézem, 4. rész 12:51-nél) https://online-filmek.ac/soroz...
Gyerekkoromban pont ilyen kv főzőnk volt! 😺
Jól duruzsol !
Vettem egy roncs FJ-t pár éve. Totálkárosra törték, az eleje teljesen szétment, a váz is sérült úgyhogy elbontottam. Na az kb. 6 évet állt. Gondoltam kipróbálom hogyan üzemel a karburátorsor. Elég rendesen volt benne zöld lerakódott trutyi, de ennek ellenére pár perces tisztogatás után faszán indult vele az én motorom, és gond nélkül vette a lapot.
Nincs "száraz" lerakódás sehol.
Megy bele az ultrahangosba, ha kell.
Ha az alapjáratik is csak ezzel vannak betömődve, sima ügy lesz.
Nincs gond, rosszabbra számítottam. Belül egész tiszta, csak ez a sárga olajszerű izé folyik belőle. (de legalább könnyen kijön)
Nézd a jó oldalát, sok motorból másfél-két év után kanalazni lehet a szutykot :D
Nos ez a sárga lepedék kezdett feloldódni most a benzinben, az folyt ki belőle. Belefújva a benzin betáp csövébe, a tűszelepek alól eléggé eltérően jött a levegő (meg ez a sárga olajszerű lé) de aztán kitisztult és egyforma lett.
A kézben tartott alapjárati fúvóka teljesen el van dugulva (nem tudom átfújni, a mögötte levő 3-as karbié) és tőle jobbra a kettesé szintén alig enged át valamennyit. (a két szélső jó)
Holnap kitisztogatom az egészet, nem olyan rossz a helyzet mint vártam.😺 (nem százas nafta volt benne)