Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"messze van" szokták mondani, pedig f&sza lenne! 😺
Látom rájöttek, hogy az Isten se győzné ezt gázpalackkal, hogy szétvágják, így inkább inkább behegesztették amit kivágtak és kiállították. 😹
Esetleg ezt a tankot megnézhetnénk.
https://tankhistoria.com/wwii/...
10x300=3000km 😸
Nekem 8-9 nap belefér, ha nagyon kell akkor 10 is.
Szerintem ki kellene találni, hogy ki tud jönni túrázni és hány nap max ami neki belefér.
Napi max 300 km-el számolva meg lehetne határozni meddig tudnánk elmenni tudományosan. 😊
Isten éltessen !!!
Köszönöm 😊
Isten éltessen!!! 🍻
Én tiktokon követem munkásságát. -4 be is tolja meg ömlő hóba 😁
Te aztán rég jártál erre... faszbúkon szoktalak látni, hogy nyomod ebben a hidegben is 😁
Mizu srácok? :)
Köszönöm 😘
Nekem mondod 😆
Ez elég durva! 😾
Isten éltessen sokáig! 👍😊
49 😁
Arra azt szokták mondani hogy messze van, és azt olyankor kéne nyomni, mikor már nincs az a dög meleg. (szeptember?)
A ráérés kb. két-három héten belül kiderül, mivel sajnos esélyes, hogy az "új" kollégám (akit végre itt lehetne hagyni egyedül) átmegy karbantartó mérnöknek a másik üzembe. (az anyagiakra vár még választ fentről) Ha ez bejön, akkor megint problémás a helyettesítésem, amíg nincs helyette használható ember. (az meg az elején megint időbe telik)
Ha marad, akkor nincs gond.
Az Adria nekünk július végén lesz, de irkáltam be valahova előtte is szabadságot. (megnézem majd)
Olyasmibe egyik oldallal sem bonyolódnék, még ingyen sem. Nem hiányzik semmiféle utólagos elváltozás a testemen.
Nekünk június 24 től van foglalva horvát szállás július 1 ig.
Genfi tó túra? Mennyi szabid lenne és mikor kb?
Én általában nyugatra menni szeretek, és leginkább a hegyvidéki tevékenység érdekel.
A Román rész Arni és Fábi szempontjából jobb, bár az utak minősége miatt meg kevésbé. Persze ahol még nem jártam, oda is szívesen megyek, szóval nyitott vagyok.
Pedig arra nagyon szép tájak vannak. 😁
Az becsapós egy hely... kifizeted oszt kiderül, hogy fiú 😁
Én most voltam tavaly lengyelország alsó harmadában az is kurva messze volt és tényleg nincs ott semmi, viszont jó volt a szállás jók voltak a kaják, de motorozni lehet hogy nem oda mennék

A tótoknál viszont vannak elég jó motoros paradicsom utak az nekünk még fehér folt
Azt nem mondtam hogy strand nincs, csak azt hogy meleg nincs... szerencsétleneknek nincs más választásuk minthogy fürödjenek a 12 fokos északi-tengerben 😄 az adria nekik nem opció