Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha szerszámkészlet:
https://auto.jofogas.hu/veszprem/Veteran_yamaha_gyari_szerszamkeszlet_eredeti_vaszontaskaba_145285047.htm
Pedig a csillagtúra az ilyen első nap lerongyolsz pályán amilyen gyorsan tudsz minél messzebbre az nem ilyen nézelődős út. 6 óra 40 perc pályán
650 az sok, egyébként 9 óra 18 percnek hozza a gugli... annyit nem ülnék motoron szívesen (+ugye 200 km-enként 15-20 perc pause) Pályázni se akarok, az nem élvezet, hanem szenvedés.
780-ról mentem haza tavaly az Adriáról - kocsival, pályán, de még úgy is soknak éreztem, pedig az 6 óra volt.
Te vagy a legtávolabb neked 650 km nekem 550 annyira azért nem vészes.
Lassan ideje megnyitnod a csetlapot 😁 tavaly is olyan ügyesen megoldottad, én meg már elfelejtettem, hogy kell 🤣

ui: Bled 1 nap alatt? Hmmmm... Az többünknek sok lenne - a legtávolabbinak 840... nekem se sokkal kevesebb. Sztem szállni kéne még itthon egyet, ott a border körül.
Egyiken oda, másikon vissza
https://maps.app.goo.gl/9miqTM...
Csak egy példa: lehet a bázis a Bledi Tó környékén (1. nap ha kilépünk) aztán onnan lehet pizzát enni az Olaszoknál, wínersnicelt az Osztrákoknál, be lehet járni azokat a célokat, amiket a tavalyi leírásba beletettem. (mindezt csomagok nélkül)
De lehet a bázis az Osztrákoknál is, onnan sasfészek nézés, meg ami arra van a környéken.
Innen jött a csillag ötlete. (nem borítja meg a napirendet a mindennapi költözés-szállásra érés)
De mehetünk úgy is mint ahogy eddig szoktunk, nekem az is jó. (akár a Dolomitokba hegyet mászni, ott is annyi út van még ahol nem jártunk)
Jelenleg még szabad a választás. (de az időpont kéne, mert van pár napom már kiírva, de szinte mindegyik egybeesik Csöviék más jellegű elfoglaltságával...megpróbálom elcserélni, de ahhoz időben kell lépnem)
nyárra ejróval se leszünk jobban...
Én a villást támogatom, csillaggal a ponttól max. 100-150 km-re tudunk elmenni... vagy olyan helyet kéne kijelölni, ahol e körön belül több látnivaló is van (de odáig akkor is villás)
Vagy legyen csillag-villás (mint a Beta készletem 😁) mint pl. mikor osztrákból átugrottunk Moricba 1 napra.
És az is kérdés, hogy csillag legyen, vagy villás. 😸
Feltételezem azért, mert 415Ft a frank és azok elég öntudatosak nem keveset kérni belőle. (persze ha urizálni akarunk, akkor......)
bakker, akkor svejc kilőve... 😄
Nekem jó bárhova májustól szeptemberig vannak foglalt napok de majd ha konkretizálódik legalább a hónap akkor pontosítsunk. 5-10 nap belefér.
http://youtu.be/EJjNvsBTgKY
Mivel hamarosan aktuálissá válhat a fenti gyakorlat, így a Fantasztikus Négyesnek úti célt, időpontot és időtartamot kell meghatároznia a túrához. (az ötödik társunk, motorilag jelenleg a 'már nincs-még nincs' stádiumban van, így idénre nem tervezhet túrát)
Az iránytű kötöttségek nélkül, bármilyen irányba és távolságra mutathat. (ahol euró a hivatalos fizetőeszköz)
Az elmúlt két évben háromszor mentem át a tátrán, autóval. Nem veszélyes távolság, 150-nel több mint nektek
Én mondtam hogy mehetünk tótiába is... bár az nekem van a legmesszebb, de úgy se sok
Ja arra gondolsz, arra emlékszem de most a déli határ mellett mennénk
Szlovákia? Nekünk közel. És Józsinak sem vészes, viszont Arninak +250km. És Laci sem lakik túl közel a szlovák határhoz, bárhol is mennénk át.
Szoloban megyek,max ketten.Rovid idokeret,minnel kanyardúsabb útvonal,kevesebb turista élmény.Max celpontban par fenykep.
Szegeny ember vizzel főz.
Osztrák túrához Arninak keresztül kell jönni Magyarországon hosszában ami neki + 1 nap. Ha 5-6 napra tud eljönni akkor Ausztria kilőve. Ami egyforma távolságra van mindenkitől az Szlovákia.
Mi szervezzük. Úgy csináljuk, hogy mindenkinek jó legyen. 4-5 ember. Nem egyszerű így sem, de addig variálunk, amíg mindenki rábólint.
Csövi haverja. Ő biztos tudja.
Szerencsések.Én mindig.
Nem emlékszem melyik volt az, de természetesen vissza tudom keresni a foglalásokat. arra emlékszek ahol bbqút sütöttél ( a hova majdnem nem nem tudtunk bemenni 😁)
2 nap alatt is odaérhetünk. Az első pihi lehetne a múltkori oszták hegyi panzió. Feltéve, ha arra mennénk.
Nem ez lesz az első utunk, szerencsére van már egy kis rutinunk. És természetesen nem meló után szoktunk indulni. 🙂