Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20ah akksi van benne.
Bent hagyták,csak ki lett kötve.
Király! Gyári készlet lehet Azért próbáld ki, hogy kiveszed az akksit pár napra utána tényleg indul-e. Mondjuk jó lett volna a gyári riasztót megmenteni. Oda adták amit kiszereltek? Nem lehetett volna távirányítót csináltatni hozzá?
Találtam az ülés alatt
Helyes Csináljunk megint egy belföldi talit más nem legalább egy hosszú hétvégéset.
Fóton találtam egy motorszerelő műhelyt villanyos is a gyerek ért hozzá. Leviszem büdösbogarat rendbe rakatom és indul a mandula.
Gratula Sanya üdv a kék fehérek között
Haver is most vett egy ilyet ma már ment vele szép idő volt nem bírta ki.
Azért nem hibátlan ám! Jól áll neki a távolság.
Ó basszus ez nagyon szép!
Hallgattam mert nem volt biztos a vétel. Ki volt már fizetve,át is lett írva,de majdnem visszafordult a dolog. A riasztója letiltott mindent,nem lehetett semmit csinálni vele. Aztán mégiscsak sikerült kiszerelni a riasztót belőle, így már maradhatott a motor nálam. Ezért is nem vertem nagy dobra. Tegnap este mentünk érte.
Né má, Sanya megint köcsög béjemvés lett Nagyon hallgattál a projektről
Hátsó paralever két kis csapágya érzékeny, az vagy szorul, vagy lötyök, ellenőrizni kell. Meg a hátsó kerékcsapágy dettó. Az is tönkremegy, ha rosszul van szerelve - ezek ismert jelenségek. Ebben közös az enyémmel
De, kellett a bilincs, főleg az első, mert a doboz felfelé mozdulását nem tartotta volna semmi - az pedig a rázkódásnál fellép. Mondjuk, elég iparosan néz ki de a funkció a lényeg, meg nem is láccik. Hátul is inkább körbe bilincsezhetted volna, mert ha a csavar mégis eltörik (rezgés) akkor a hátsó bilincs már nem tart semmit - amíg meg ép a csavar, addig szintén nem tart semmit
két éve kollégám így télen 1.1-milláért vette az 1100-ast.Ennyiért én is vennék.Ez simán felvisz Vicussal a Glocknerre. .
Nem vészes az ára és jól néz ki nagyon.
Ja, igen az ára. Nem volt olcsó. 950 ezer
Azért jól áll neki a távolság,de nekem jó lesz.
2003-as 64460 km van markolatfűtés és abs is. Fekvő sor4 16 szelepes. Baján vettem motorkereskedésben.
Szép motor !Sok balesetmentes kilómétert vele!
Na Sanyám is fellépett az ezer feletti kategóriába.Csak óvatosan,ez is egy fenevad.
Évjárat? Kilométer? Ár? Markolatfűtés? ABS? Sor 4 ez gondolom keresztbe vagy hosszában? Hol vetted Redbaron?
Ja, már raktam
1200-es, 130 le. 6sebességes.
Eladtam a Hondát is és a robogót is. Elég lesz egy motor ahhoz az évi 1000-1500km -hez. Hát hogy mit tud azt nem tudom,de ezen tudunk ketten menni viszonylag kényelmesen,