Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló srácok kérdésem volna a 98-99-es idomzat mennyire passzol 00-01-s ével? lehet őket kevergetni? (csavarok helye?)

Egy 05 R1-et azért lehet elfogadnék ááám.
A PCIII nem befecskendező. Azt a motorvezérlő csinálja.
Amúgy kva szép R1-ed van! Ez az évjárat tetszik belőle egyedül.
Mi a gond?
Lehet róla szó.
Látom suzukid van ne is akard megérteni ez egy Yamaha . egyébként ilyen Powercommander III usb csak R1re való PC V az ujjabb modellje
"Power Commander PCIII USB üzemanyag befecskendező elektronika"
Szia, a dobokat nem adod el esetleg külön?
Sziasztok! Egy pici segítségre lenne szükségem! Holnap megyek megnezni egy big bang-et, 2009-es évjárat, 7500 km, kívülről csili-vili, nagyon szep állapotú, egyetlen egy panaszt mondott ra a jelenlegi gazdája, hogy hidegBEN, nehezen indul, ha plusz fokok vannak semmi gond vele, de ha ilyen 0 vagy par fok korul van a hőmérséklet, akkor sokadik indításra indul be, vagy arra sem, pici tolással segít ra oninditozas közben es azonnal beindul! A kezdetek kezdete ota ilyen állítása szerint, amikor visszavitte a yamahahoz próbáltak egy gyertyacseret benne, ugyan olyan maradt, azt mondtak ez ,,ilyen"! Valakinek valami ötlete esetleg? Valaki tapasztalt ilyet esetleg akinek big bang-je van hallott ilyesmiről? A motor egyébként nagyon jo állapotú eleg keves km-rel, egy picit ez az inditozas megijeszt! Köszönöm szepen elore is! :)
Nem hozza be a képet,bár az oldalon rátudsz keresni.A lényeg az eggyik gyűrű a csövet tömíti a blokkban,a másik gyűrű a csövet tömíti a vízpumpába.
Szia!
Kettő van ,egy belül-egy kívűl tőmít.
http://www.oemmotorparts.com/o... R1 1000&Y=1999&L=YA-YZF-R1-1000-1&O=WATER PUMP&F=YA-YZF-R1-1000-1_ae&L2=YA-YZF-R1-1000-1_ae
Sziasztok!
99 évjáratú R1 vízpumpa kivezető csövén a Service Manual szerint 2db gumigyűrűnek kellene lenni(piros karikázott) , és tegnap ahogy kivettem a csövet, csak egy gyűrűvel volt szerelve. Nem tudja valaki véltlenül hogy gyárilag hogy helyes? A 2004 esen pl csak 1 van.
KÖSzii!
Köszönöm, de ez a "kis kozmetika" nekem kizárò ok. ;)
Ha olyan is érdekel amit kicsit kozmetikázni kell akkor itt van 1 http://www.starbike.eoldal.hu/...
*VÁZ kerestetik
2000-2001-es RN04-es papíros (bontós számla is jó lehet) tudomása van-e?
T:208868508
privátba tudunk beszélni mert érdekelne!
Második képeden, a faridomból ítélve az már RN19es, RN12-n még csak az első képes aprókavics dobot láttam :)
Sziasztok!2008-as R1-re keresek gyors gázt ha tud valaki megköszönöm!
RN12-es R1-re szeretnék sport dobot.
A kérdés, hogy a két akrapovic között amiről linkeltem képet csak a dizájn a különbözik?
Köszi!
köszönöm. A fesszb + generátor hibát az R1-nél is benyaltam sajna...