Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki próbálta már a féknyeregből kiszedni a csillagot? Milyen módszerrel lehetne?
Az esetleg nem játszhat ( ha gyári dob van rajta), hogy esetleg tényleg pálya gép volt és volt rajta, egy rendszer, + power csak éppen kiszedték belőle és az agyát nem állították sima gyári rendszeresre? Persze nem tudom mi van rajta.
Minden motoromnál a jégcsapok leszedése volt az első, pedig inkább utcán megyek
régi R1
Üdv.
Valaki csinált már ilyen "angel eye" lámpát?
ilyen üléspúp engem is érdekelne. ha rendelnél és tudsz róla mondani valamit az érdekelne engem is :)
Az enyémnek is ilyen hangja van. :)
Hello mindenki lenne eladó sportlégszürőm Yamaha R1 2002-es jó állapotban van adok hozzá sprét is újjat ha érdekel hívj a 06304736900
Üléspúp rendelésén dilemmázom (RN12).
Ezek az utángyártott cuccok mennyire gagyik? Milyen minőségűek?

Rendelt már ilyesmi valamelyikőtök?

http://www.aliexpress.com/stor...
Ugyan erre gondoltam en is! Mind a ket labtarto szét van koptatva! Aki azt utcán megcsinálja megtapsolom! :D
duality666@freemail.hu
Vagy:
Megvette a motort, a gyári idomot leszedte. Rakott rá egy olcsó utángyártottat. Pályán eltekerte 7500km-ig, gyári idomot visszarakta.
Így is 2009-es, 7500km-es karcmentes a motor.

Adnál nekem egy e-mail címet és írok!
Sziasztok!

Nekem van egy RN22-es (2010) Yamaha r1-em, van rajta 2 triovál Bodis dob, ami összefele van fordítva szépen kihegyezve ezzel a farokidomot, jól mutat pofás sexy hanggal! A baj az, hogy össze retkeli a hátulját a motornak, és nehezen lehet letakarítani, már szerintem a lakkot is felsértettem. Érdeklődnék, hogy esetleg valakit nem e érdekel a dob+összekötő, de esetleg be is cserélem egy másik dob párra, ami egyenes véggel van bármi szóba jöhet!
Vettem egy RN12-es R1-et. Valami típushiba esetleg? Mint pl RN09-nél volt a generátor? Az előző tulaj cseréltet vízpumpát. Elmondása szerint azzal volt gondja.

Az ilyen motorhang normális?
https://www.youtube.com/watch?...

Az enyém is ilyen. Kicsit sírós, csörgős. (kuplung?)
Olvastam, hogy olajfüggő és a szelepfedél is vékonyabb lett a súly miatt, ezért zajosabb kicsit a blokk.
Ha szép és jól karbantartott motort akarsz venni ott van MilleRR motorja ha csúnyát de jól karbantartottat ott az enyém
Az a baj hogy sok a kamu hirdetés mert a magyar ember illúziót vesz kicsi kilóméter nem pályázott nem volt 7000fölé pörgetve stb pedig ezek a motorok erre lettek kitalálva az hogy megpályázta nem feltétlen beégette a szelepeket inkább a helytelen karbantartás miatt lehet az én motoromban 5800km van és ebből kicsit több mint 4000km pálya és akik eljöttek megnézni annak ellenére hogy elmondtam hogy pályázott egykerék gumifüst megmondhatják hogy pöccre indul a gép. Szerintem a karbantartáson sok múlik több mint a használat mivoltán
atix motorja?
Köszönöm a valaszt! Megnéztem eloben a motort! A motor karcmentes, vezetett szervizkonyv, valós km.. Nagyon szep állapot! A tulaj 1. Tulaj, viszont a szalonbol 1800 km-el vette a motort, nem volt meg akkor forgalomba helyezve! Azt mondta a kezdetek ota igy csinal! Ugyan ezt mondtam en is, hogy lehet az, hogy egy szinte uj motor ilyet csinal?! Be akartam indítani, hajtott szepen, de semmi, a kipufogó durrogott, betoltuk, beindult, szepen járt, viszont vegig nagyon büdös benzin szaga volt, ahhoz tudnám hasonlítani mint amikr egy Lada sokat kap es van egy jellegzetes benzin szaga..na most egy motornak nem lenne szabad hogy ilyen szaga legyen! Labtartok megkopva, ugyhogy en arra jutottam, hogy a legelső tulaj aki nem helyezte forgalomba szepen megpályázta es beégette a szelepeket! Yamahanal rákérdeztem azt mondtak hogy 3-400.000 ha ,,nagyobb" baj nincs... Ugyhogy nem lett motor vétel!
én még azért néznék egy főtengely jeladót,cimbinek ugyan igy volt.......hidegenmvagy is merült aksival nem ugy forgat és nincs meg a megfelelő jel,azért indul tolásra
Meg kell próbálni nagyobb akkuval mit csinál.
Nem vagyok szaki, de szerintem egy "gyári" motornak pöcre kell indulnia akár +40 fok van, akár -20.
Hogy ez a példány miért nem indul, az jó kérdés. Mindenesetre a szopófaktor benne van. Egy gyári 7500km-es 2009-es motor ne kelljen már tologatni...
Miért nem járt utána? Miért nem javítatta meg? Lehet, hogy pitiáner baja van, de lehet hogy nem. Én ilyen motort nem vennék meg.
Igen
De az ekeidom az csùnya mint a bűn, még ha kompatibilis is...
Köszi.De 00-01-s fejhez mehet a98-99-s olda?
Oldalidomok, hasidom egy az egybe rámegy ,fejidom csak lámpával együtt,faridomot csak hátsó ülés és az akksi+lámpatartó műanyag fenéklappal tudod csereberélni