Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyan az a 2 évjárat, csak az egyikbe ásványit a másikba fullszintetikust használtam. Szerintem az ásványit csipegette a fullsyntetikusnál nem vettem észre ilyet. A váltó is a fullsyntel volt jobb.
*szintetikus olaj
Èrdemleges technikai különbség pedig nincs a két évjárat között. Nekem is van manualom láttam mit ír a gyàr, és egészen addig meg voltam szentül győződve, hogy yamalube 20w50-est rakok bele amìg nem mondtàk, h motul volt régen a yamalube és most talán total aki a beszállìtò. Nem szoktam nagy jelentőséget tulajdonìtani az olaj választásnak, de ennél a tìpusnàl mindenféle rémhír fordul elő a szontetukus olaj hasznàlatàtòl, hogy gondolkodòba ejtett a dolog.
A ne menjél 200felett dologra vonatkozòan a kérdésem, h az egyenesfutàst rontja? VTR-en használtam 200-as gumit ott az utcainkon találhatò nem kevés nyomvàlyù hùzta ide-oda a 190-eshez képest jobban.
Ugyanebben a tesztben ott a Dunlop is.

http://www.motorradonline.de/m...

A 6db gumiból mind a 6 tesztelő az utolsó helyre tette. Szerintük a Power3 jobb.

A Pirelli Rosso II-ben nálam 5500km van. Csak 1 személlyel használom, pályán igen ritkán megy. Még 2 talán 3000km-t elmegy.
Engem érdekelne, ha megvan még!
Amúgy a gyári előírtja ilyen érdekes megahatározású 10W30 vagy 20W40.
Motulban láttam ilyet:

http://motoralkatresz.eu/termekek/Motul/7100_10W30_4l_motorolaj/
A 2002-esbe Castrol actevo GP-t 20W50-eset.
A 2003-asba Motorex fullsynt 10W60-at.
Szerintem a motorex jobb volt, csak drága...
Szia Pohi azért próbálom ki a sportsmart 2 mert egy jó barátom ezt ajánlotta,és benne vakon megbizok a motoros dolgokban.De kiváncsi voltam a ti véleményetekre is mert van aki dicséri van akinek nem jön be.Köszönöm a véleményed, ha érdekel kb 1 hónap múlva elmondom a véleményem róla hogy nekem bejött e.
Hello.
Te csak 20w50-es olajat hasznàltàl az r1-esekbe? Keresgéltem olajas hozzászòlásokat, de ezeregy féle a válasz mindenfelé.
Egyébként nagy arcok vagygytok...kérdezgetitek a dunlop sportsmart2-t, hozzászólva leírjuk, hogy nem túl jó gumi, erre berendelitek
A hondára Michelin Pilot Power One lett téve annó. Pályán szuper, melegben utcán szuper. Hát az esőt nem tudom, de ott biztos rossz, mert nem nagyon van rajta minta.....
Igaz amit irtak, esöben meg utcán a legjobb a power 3.
Túl késő! Megrendeltem, de augusztusban lehet megkereslek!
Szia Rotel nagyon jó , elégedett vagy ok vele .Csak utcán használtam 5500km ment el ,ebböl kb 2000km utassal 2000km autópálya szerpentinezés az Alpokban.De ezt a jó Német utakon .De tényleg tartóssabb mint az elözö power az nem ment el 4500km nél többet.A 3 nagyon jó nem csúsztam meg vele egyszer sem nagyon jól tapadt,esöben is nagyon jó 3 hete 400 km mentem vele szakadó esöben .Csak mint a többi jó gumi hamar elfogy.Most kipróbálom a dunlopot ha nem jón be visszatérek a Power 3 ashoz.
Helló!

2001 évjáratú r1 em van. fejidom és lámpa kellene valaki tudna segíteni?
Ezt most találtam:
http://www.motorradonline.de/m...

Mint tudjuk, ezeket a teszteket fenntartással illik kezelni - bár a Motorrad talán nem `olyan`.

Metzeler Sportec M7 RR és a Michelin Pilot Power 3 végzett az élen.
(Kár, hogy Pirelliből nem a Rosso II-t indították).
Hali,megvételre keresek:
Yamaha r1 rn12 höz:
-bal oldali idomot (kék szinű)
-hasidomot
-bal oldali légbeömlőt
-jobb oldali kipufogó burkolatot
Power 3 mennyire vált be?
Hány kilométert ment el (milyen körülmények között)?

Thy
Igen a 200/60 is befér, de ne menjél 200 fölött!

Ádám kell az első sportsmart? 5000Ft legalább 90%-os. Utcán jól tapad, pályán 10 percet kibír.
Hello!

A 200-as gumi belefért neked a régi R1-be? Nekem már megvan a gumi, de még láncom nem érkezett meg, de teljesen nem lehet előre tolni a tengelyt a lengővillában azt már tapasztaltam... :(
Én is most rendeltem meg. Eddig Pilot Power 3 mal jártam de most kipróbálom én is mert csupa jót hallottam róla, dicsérik nagyon.
Tegnap végignyomtam ~630km-t. Szokásos évi Mariazell-túra.
Most a 28-as és 24-es út volt a cél. Szép volt, jó volt, elég volt.
Jó volt leszállni a vasról.
Szerintem kipróbálok egy dunlop sport smart2-t! Sokan dícsérik, hamar meleg, vizen is jó, nem kopós! Mindennapi használatra biztos tuti!
Utcán is addig döntöm nem azért estem el, ez pályán túlmelegedett. A Hátsó túl is lett döntve, sőt el is kékült mégse esett ki alólam.

D211Gp akkor jó Ha meleg az idő/küldöd neki rendesen. Utcára Pirelli Angel GT-t vennék semmi mást.