Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
Tudnánk privátban váltani pár szót?
kupkuc@gmail.hu
okádék?
Az sem mindegy milyen az útburkolat minősége! Én fehérváron a palotai uti shell kúttol a plázáig drifteltem a dunloppal 750 k4-el most r1 el metzelerrel németben képtelen vagyok egy métert is driftelni inkább kapja az elejét ! Érdekes pedig húzom mint ökör!
De azért vigyázhatnál jobban is ,hogy dőlhet el életed szerelme?
Akkor ok már kezdtem félni!
http://www.jofogas.hu/heves/Yamaha_Yzf_R1_28944598.htm?ma=1
Köszöm a vàlaszodat èn is michelin pilot power 3at hasznàltam .De most kiprobàlom a dunlop sportmax sportsmart 2 .Megfogadom somarace tanàcsàt.
Szia zolika nem törtènt vele semmi komoly.Csak egy tavaly eldölt a garàzsban ,ès pont a kormànycsutkàra kicsit elhajlott de pàr mm t .Azèrt akarom kicserèlni.
Na csak nem megellett az r1?
Mi történt,hogy alkatrész kell hozzá?
1-en nekem a Pirelli Supercorsa vált be a legjobban, meg a vágott slick. A metzeller az egy okádék volt.....
Én Pirelli Rosso II-t használok (hátul 195/55) RN12-n.
Én inkább a "túrás, de néha megkergetem" vonalat képviselem, pályán sose voltam.
Rosszat nem tudok róla mondani. Jobban tapad, mint a korábbi Pirelli Corsám.

Szerintem mindig a legújabb fejlesztésű gumi a jobb gumi. Aztán a legtöbb gyártó oldalán elég jól be lehet lőni, hogy az adott használatra melyik a legjobb választás a kínálatból. Melyiket milyen használatra ajánlja. Pálya, sportos utcai, túrásabb stb. Olyan gumi biztos nincs, ami mindenhol baba (pályán, vizes úton stb).
De ha gumit kellene vennem akkor lehet metzeler vagy contit vennek,de ez most nem fenyeget . Igaz nem tartos gumi,
Szucsi
En michelint hasznaltam az R1 en(eken). De! gurultam Dunloppal is igaz mas korulmenyek kozt,ersd aszfalt es levego homerseknel mind az itthoni korulmenyek es a kozlekedesi moral is mas volt.sot tura motoron is dunlop volt.
Km futas is valtozo volt ,3000-10000 km de ez en vagyok azon az aszfalton.
Hogy te merre gurulsz mekkora kereknyomassal melegitett gumival gyilkolod e vagy nem 1 fo vagy 2 fo palyazol e vahy nem,ezek mind befolyasoljak
Ahogy mondjak kinek a pap kinek a paplan,baratom rn12 en pedig pirellit hasznal evek ota
Azért a Sportsmart 2 nem pont pályagumi, gondolom a kolléga erre lenne kiváncsi hogy viselkedik az R1-en. Szerintem egy próbát megérne
Szia,ha 6 èvig hasznàltàl RN19 est biztos van tapasztalatod a gumival kapcsolatban.Te milyen gumit hasznàltàl és mennyit tudtàl vele utcàn?
Ntec inkabb palyara valo,kozuti hasznalatnal nincs neki jelentosege,igaz nem ez alapjan veszek gumit,de nem is az alapjan hogy 15e km menjen el es 3,5 litert egyen 1 ezres gep ami 180-200pacis.
De ahogy mondod somarace kinek mi jon be
Ad 1 6, evig hasznaltam az rn 19 esem ad2 amit te irtal az a fura ad3 jopofasàgra az ad1 ad valaszt
Nyilván a gumik szerkezetére gondolt, ha láttál/fogtál már NTEC-es Dunlop gumit, meg pl. Michelin Pilot Powert, te is érzed a különbséget.. Aztán kinek mi jön be.
Köszönjük.
Kiràly vagy szuper.
Te összehasonlitottad a kèt gumit vagy csak poènkodi akarsz ,hogy jopofànak tünjèl.
Rn32 az kényelmetlen de a 22 es meg nem az,
Minden ujsag mast es mast hoz le merthogy mindenkinek mas es mas jo.csalodni nem fogsz benne,de mint minden sportmotor ezt sem 2 fore talaltak ki

Megnézted gumisnàl es stabilabb a dunlop mint a michelin?persze hogy stabilabb mivel csak ugy a földon hever. ;-)
a 8.lehetőségre kell kattintani (deportivas super) a yamaha r1!
szerintem ennek sokan örülni fognak!
minden évjárat! öszes alkatrésze gyári számával együtt!üdv
http://www.yamaha-motor.com.mx...(Super)&mode=YZFR1