Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Mizda Tamás vagyok Vas megyéböl. Nekem van egy 2002 es R1 em, nemrégiben lett cserélve a generátorom mert az előző leégett, szval van egy rossz generátorom! ha érdekel tudok képet is küldeni rola!
Ma kérdeztem meg a Debreceni Yamahát, 220e Ft a gyári
Nem olyan nagy szám... De azért köszönöm. Felraktam. :)
Szia, az enyém most égett le. Ha nem tudok vele mit kezdeni, akkor szívesen megválok tőle. Esetleg elcserélném egy újra.
Sziasztos srácok nincs valakinek rn 09 es R1 hez kiegyenlítö tartája? ha igen pls irjon az e mailemre mv-agusta@gmail.hu
Szia!
Köszönöm szépen!
2002-2003-as R1-hez, rossz generátort vásárolnék. Ha valakinek van egy ilyen, keressen meg.
Gázállás szenzor hiba. Lehet hogy csak ki van húzódva a csatlakozója. A karburátor sor jobb oldalán találod. Ehhez hasonlóan néz ki.
Sziasztok!
Hozzá jutottam egy 1998-as r1-hez van egy két gond vele!
Ha gyújtásra teszem akkor a fordulatszám mérő felmegy 3000-ig majd vissza,azt tudom,hogy ez egy hiba kód csak nem találtam róla semmi infót!
Ebben tudna valaki segíteni mi lehet a gond?
Köszi szépen!
Üdv:Tibi
Köszi. Már tárgytalan.
Brutál jó kép!
Bikepics-re rakd fel!
Szia! Nekem 2007-es van, semmi rosszat nem tudok róla mondani! Komplett rendszer van rajta pc3-mal, de nem azért tettem rá, mert előtte erőhiányban szenvedett volna, hanem mert aránylag olcsón megvettem egyben mindent hozzá! Jó motor, tudja a dolgát, mindig mosolyt csal az aromra a sisak alatt!
Van benne lyuk de az nem az EXUP miatt van. Ha full rendszert+PC-t raksz rá akkor is ott lesz. Van akit zavar más meg örül neki mert vadállatnak érződik a motor.
Nekem volt mindegyikből RN12-es (2004-2006) és RN19 (2007-2008) Ég világon semmi bajuk sem volt, kopó alkatrészeket kellett csak cserélni :)
Hello. Újra Motor vásárlás előtt állok és esélyes egy 2006-2007 es R1 viszont nem sokat tudok róla.Azt szeretném tudni hogy igazak e a rosszindulatú pletykák az "exup lyuk" al kapcsolatban? Az hogy zavaróan érezhető a hirtelen teljesítménynövekedés és ha igen lehet e vele valamit kezdeni?
Köszönöm a segítséget
Szia!

Küldj eg mail címet és küldök róla képet!
Szia! Mit tartalmaz a 02-03-as gyári készlet?
Sziasztok!
Van eladó 2db gyári szerszámkészletem!
Egyik 02-03-as,másik 04-06-os! 5000ft-os áron!
Ha valakit érdekel peterapor@citromail.hu vagy 06309502500
Sziasztok! Esetleg, ha valakit érdekel:
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Fiúk!

2003 R1 -nek mi a pontos gyári olaja? Márka és viszkozitásra gondoltam...


A legjobbakat hozzá!
Ha pályázol, nem biztos, hogy drága olajból, de 3 esemény (nap) / 1000 km az olajcsere limit, és marad is ez az állapot.
A veszteségmérésen nyilván kiderült, hogy a szelephézag rendben van-e, még talán azt kellhet sűrűbben ellenőriztetned, mint a megadott.
Meg, ha tudsz, szerezz egy kiegészítő radiátort a gyári alá, mert pályáról lejőve biztosan felmegy a vízhőfok.
Korábban már írták: érdemes gyújtáson hagyni, mert gyárilag nem kapcsol be a venti anélkül, aztán, ha leállt a venti, pár mp-n át járatni, hogy átkeringtesse a radiátor vizét a még melegebb pontoknál (a hengerfej érdekében).
Elvittem porfesteni a felniket megcsinálták minden.... csak miután visszatettük a kereket akkor derült ki hogy elgörbült a féktárcsa az összeszerelés közben... után.. csak ennyi. Igazából maga a festés nem volt vészes.
Miért volt olyan drága?
Puig racing windshield ezt keresd. Én ezzel vettem.
Egy ilyen fekete plexi mennyibe kerül? hol lehet beszerezni?