Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10 hònapja van polcon, előtte tökèletesen működött, nem folyik, csillapìt rendesen. Àltalàban Sopronban, vasàrnap Sopron-Gyöngyös ùtvonalon, hètfőtől szerdàig Pest-Pècel tèrsègèben, jövő hètvègèn Ajka tèrsègèben àtvehető. Hirtelen ennyi alternatìva jut eszembe.
Régen szívtam ekkorát.
Fél év állás után beálltam tankolni, de nem tudtam kinyit a tanksapkát. Nem fordult el benne a kulcs.
Fehéres színű lerakódás volt a zárban.
Hazaérve műszerolajat és mindhárom kulcsot bevetettem a cél érdekében. ~15 perces játék után kinyílt.
Még az ősszel zárolajzó jégoldóval "kezeltem", valószínűleg az nem tetszett neki....
A kép lemaradt. Bowdenvég a kisebbik fajta. Érdemes venni a nagyobbikat is és magaddal hordani, az a kuplunghoz jó.
Kismotoros boltban kapsz ilyet aprópénzért. Az enyém is ilyennel van összerakva, hibátlan.
Ès az állapotát illetőleg milyen kondìciòval bìr eme fontos alkatrész? Nem folyik? Csillapìt rendesen? A felsorolt települések közül melyik az ahol leginkább megtekinthető/àtvehető?
A fékkart elküldtem már a munkahengerrel együtt, a kuplungkar pedig csúszott. Még a postaköltséget sem éri meg.
Szia!
Semmi xtra, a gyári gátló, tehát nem a hiperszuper állítható. Ára megbeszélés kérdése, bontós ár alatt minden.
Azt egyenlőre nem tudom.. Majd jövő héten többet tudok mondani :)
Az állítható fék és kuplungkar érdekelne. Mondj árat rá.
milyen vastagok a tárcsák rajta?
Sziasztok!

2003 mas R1-hez exup bowden kellene ha van valakinek megvásárolnám mivel az enyémnek a vége leszakadt.
szulta@freemail.hu
Köszönöm!
Mitől görbültek?
A hírdetésben emlìtessz egy hátsògàtlòt. Erre vonatkozòlag valami informáciòval tudnál nekem szolgálni?
Köszönöm Uraim. Már sikerült bontottan egy garnitúrát 40-be. Alig használtak. Az enyémek elgörbültek... :|
Az jó ár
Tudok adni komplett első kereket, 50,000Ft
Szia!
Nekem meg talán egy garnitúra Ferrodo fékbetét kallódik valahol. De nem emlékszem pontosan, hogy melyik motoromhoz vettem. Lehet R6... Holnapra meglesem Neked, gombokért Tiéd!

Eladó R1 RN12 alkatrészek, sérült, és ép dolgok. Sok külső dolog nincs, de azért még akad érték. A blokk hajtókaros lett, az még nagyjából egyben van, mármint leszámítva a 10x10-es lyukat a blokk oldalán!
Van egy pár gyári tárcsám az előző motoromról 2004es kb 15ezrtet futott 40+postáért a tied
Parillánál a Braking tárcsa 42e.
Hali Ádi.
Megnéztem az árakat az egyik alkatrész kereskedésnél, ahol kedvezményem van: Első tárcsa Brembo - 51383/db; NG - 47721/db.
Brembo fékbetétre 9145Ft-ot ír.
Jó áruk van a tárcsáknak...
Sziasztok!
Valaki tudna nekem mondani olyan helyet ahonnan tudnék féktárcsát+betétet venni 2005 R1-re? Elfogadható áron.
Általánosságban írtam a karbisokra. Az R6-om karbis volt, volt hogy megmelegedett, leállt, nem akart indulni. (Szerintem) több dolog tud elromlani, egy karburátorosban. Érzékenyebb az időjárásra. A 2002-esembe már 30e km-t beletettem, eddig még semmi problémám nem volt az üzemanyagellátásával. Megnyomom a gombot, teker párat, és elindul, és nem áll le, csak ha én akarom.
Van Pont 2010.
A karburátoros is jól indul Milyen alapjárati gond?
Utcai motor sosem volt még pályán.