Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont most akartam rendelni d211-es Dunlopot mediumban! Vagy maradjak a continál? Eddig csak azokkal vettem!
De én már nem járok magyarba csak kétszer évente!
Ha a képen a te gumid van ne is csodálkozz, hogy elestél mert látom nagyon a határig döntögeted! :)
később kell cserélni a Hajtókar/főtengely csapágyakat A laguna seca szebb is. Olajozással sincsenek gondok, nekem a generátor/fesszab is jobban bírta.
Miben jobb? Mit módosítottak?
Inkább 06-ost keressél az egy picit jobb, Ha ez a külső tetszik.
Én ma estem el egy ilyen retek dunlop gumi miatt.
Sziasztok!

Úgy alakult hogy motor nélkül vagyok. Felvetődött bennem egy R1 gondolata.
04-05-ös R1-ekről mit lehet tudni? Tipus hibák érdekelnének, amiket minden képen nézzek meg, a szokásos átvizsgáláson felül....
Üdv! Hát semmi jó sokszor bizonytalan volt, érzékeny az út minőségére. De ez olyan hogy valakinek bejön valakinek nem. Hát nekem ez nem jött most be,így inkább több tapadással rendelkező gumit rakok fel. De lehet neked éppen nem lesz semmi gondod vele és tetszeni fog ki tudja
Szia miért nem tetszett a sportsmart 2?Milyen tapasztalataid voltak vele kapcsolatban.
Üdv! Nem akarok bele szólni de én is sportsmart 2 őt használtam mostanáig. 1500 km raktam bele de le is cserélem mert nagyon nem tetszik Se pályán se utcán nekem nem jött be. Rendeltem most helyette metzeler Racetec RR-t az már jobb lesz remélem
Zolika akkor nem messze laktunk egymástól én meg Ajkai vagyok.
Aha az voltam de már Németben élek 6 éve!
Tudom ezeréves hírdetés, de ha esetleg még otthon bukdàcsolsz benne...
Ahhoz nem volt szerencsém, talán egyik ismerős 2010-es 600rr-jén volt olyan, nem volt elájulva tőle, azt mondta néha megcsúszkál.....
Mindkét helyen....de azzal vettem a gépet így nem tudok a tartósságáról írni, már használt volt rajta. Viszont ragadt mint a rágó :)
Most rendeltem dunlop sportmax sportsmart 2 kiprobàlom.Te probàltad màr?
Szia pohi d212 utcàn hasznàltd vagy pàlyàn?
Vagy csak motorral duhajkodni jàrsz fehèrvàrra.
Abból meg a d212 GP amihez volt szerencsém azt hiszem, az jó volt....
Csúszkált nyikorgott mint az autógumi..... Metzeler = okádék Persze csak nekem. Akkor sportec M1 néven futott az utcai gumijuk, meg m3 néven, mindkettő ilyesmi volt. Mondjuk a Racetec az jó gumi tőlük. Más jóval nem találkoztam....
Köszi a vàlaszt .Megprobàlom Dunlopot.
Köszi a válaszodat,meg a jòtanàcsokat.
Zolika te Fehèrvàri vagy?
Elszakadt a hàtsò tartonak a gumija amire fel volt rakva idiglenesen ,a motor meg elöre gurult ,ès eldölt egyböl lett 800euro kàr benne.