Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Egy kérdés !
2000 es yamaha r1 hidegen elindítom semmigond szivatóval és egy kicsit később kb 1 perc elindul a ventilátor majd leáll megint elindul majd leáll de ezt gyorsan teszi a lapát nem áll meg !Ha pedig megjelenil a hőfok 45 fok szivató vissza és nem csinálja tovább!
Ez normális?
Köszi a segítséget.Beszéltem már vele.
Ricsibontót hívd fel: 0670585043hat

Van nekem egy működő 2008-asé, lekaptam a bordák egy részét, mondom, hátha befér a 2002-esbe, de nem. Így megmaradt. Tökéletesen működött, máshol elhelyezve a motoron.

http://www.kepesmotor.hu/elekt...

Aztán rendeltem ricsitől egy 2002-es gyárit 15.000+ posta volt.
Őt tudom ajánlani. Nekem ő csinálta meg. Postázhatod. Számlát ad. 1 év garit is.

http://www.motobees.com/index....
Szia!
Köszönöm!
Hello! A 3-14 fejezetnél találod.
Sziasztok!
Szeretnék csinálni az R1-en egy vákum tesztet és az lenne a kérdésem,hogy a négy szívótorkon van négy 6-os csavar,csavarok helyére kell csatlakoztatnom a műszert?
És még annyi kérdésem lenne,hogy hol találom azokat a csavarokat amin adott esetben állítani kell!
Köszi!
Üdv: Tibi
Bocsi nem néztem a dátumot :-)
Hello mef van még a fesszabályzód?
Írjátok be a fórum keresőjébe, a generátor szót...
Na nekem is ez a bajom nincs tőltésem sajna de lehet generátor vagy fesszabályzó is! Elösszőr mérezsd ki melyik a hibás lehet csak a fesszabályzó :-)
Köszi!
Nem voltam benne biztos hogy a lengővillától elfér-e.
Biztos hogy generator a hibas?
Felmegy, én ilyennel motorozok, teljesen jó.
Sziasztok!
200/55-es Dunlop D212 felmegy RN12-re? Van esetleg valakinek tapaszatala ezzel kapcsolatban?
Sziasztok.2002-es R1-en el ment a töltésem.Az lenne a kérdésem tud-e valaki olyan címet adni ahol generátor tekercseléssel foglalkoznak?
Sziasztok van pár eladó cuccom 04-06 r1 hez
-Pályaidom lámpa helye kivágva 15.000
-2db első féktárcsa 15.000
-hátsó lengéscsillapító 10.000
-2bd első lámpa 10.000/db
ha valakinek kell
Sziasztok keresek eladó feszszabályzót yamaha r1 2002-es ha valaki tudna azt megköszönném :-) persze nem aranyárban kellene :-)
Eladò a képen làthatò minden egy 10-esért.
az idomok nagyon pici műanyagos munkàt igényelnek, a tükör hibàtlan
Köszönöm, kipróbálom.
Köszönöm hogy válaszoltál, már próbáltam, de nem jött be!
Nem tudom van-e összefüggés, de amikor lépsz be a diag módba, akkor is egy "HI"-t ír ki. Diag módba a Select, és Reset gombok folyamatos nyomva tartása közben, ráadod a gyújtást, és vársz. Így
Az egyik akksi sarut vedd le vagy 5 percre. Egy próbát megér.
Sziasztok!
Van egy RN19 (2007-es) típusú R1-esem.Piros lámpánál (közlekedési) bekapcsoltak a hűtőventillátorok.Pár másodperc múlva indultam, menet közben a víz visszahűlt. A ház előtt leállítottam. Pár perc múlva akarom indítani, önindító teker, motor nem indul. A kijelzőn a hőfok helyén szám helyett "HI" -t jelez. A kezelési útmutató szerint140-fok felett ----"HI" felirat villog, figyelmeztető lámpa ég, állítsa le a motort, és hagyja lehűlni---. Indítózás közben a lámpa nálam nem ég, és a "HI"-felirat is folyamatosan jelez, és a motor nem indul. Hagytam a motort lehülni, de nem indul, és "HI"-t jelez. Gondoltam rossz a hőfok érzékelő sensor. A sensor keresése közben észrevettem, hogy a kuplungbovden hozzáér a jobb oldali hűtőventillátor lapátjához és nem engedi forogni.Gondoltam megvan a hiba. A ventillátor biztosítéka ugyanis kiment.Kicseréltem a biztosítékot,a jelenség ugyanaz.Az önindító teker, motor nem indul, "HI" felirat folyamatosan ég öninditózás közben.Megtaláltam a hőfok érzékelő sensort.Ellenálásmérő szerint 2.4 kilóohm. Ezt lehűlt motornál mértem. "Service manual"-ban találtam egy függvényt, körülbelül 20-foknál a sensor ellenálása kb ennyi. 140-foknál kellene hozzávetőlegesen 0-ohmot mérnem. A két hűtőventillátort két (a hőmérsékletérzékelő sensortól független) sensor kapcsolja. Ezeket nem is találom. Esetleg tudna valaki segíteni, hogy kell a diagnosztikát futtatni. Lehet hogy csak tárolja a biztosék hibát, és csak ki kellene törölni. Csak végső esetben akarom utánfutóra rakni, és szervízbe vinni. Elég rossz tapasztalataim vannak a szervizekkel.Köszönöm hgy elolvastad!
Hali! Érdekel a dolog. Folytassuk e-mail-ben. A címem, tapso@freemail.hu.