Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
2002-es R1 gyári futómű beállításait hol találom? Servise manualba nem találtam de valószínű én vagyok a hülye és benne van :D
Sziasztok !
2001-es R1-hez hez keresek vázt, olajteknőt, leömlőt, vagy kompletten egy motorhibás gépet (érvényes okmányokkal, vagy forgalomba visszahelyezhetőt! ) elérhetőség :
szmolensasa@gmail.com
Sziasztok egy kis segítség kellene , 2002-es gépemnek elment a töltése ! Közelben egy jó szerelőt vagy valami tanács hogy hogyan tudnám kideríteni hogy a generátor vagy a feszültség szabályzó a ludas?
140 lóerő. Mennyivel kéne mennie szerinted?

https://en.wikipedia.org/wiki/...

Ezek szerint kb. most is tudja a gyári értéket a motorod.
Sziasztok! YAMAHA R1 1999-hez kérnék segítséget. Nem megy 270 fölé a végsebességem. Nyitott dob van rajta. Karburátor szinkron OK. Benzinszűrő, levegőszűrő még nincs cserélve. Gyanakszom ezekre, vagy a lánckerékre. Áttételezése okozhatja-e? 3-ik sebességfokozatban kipörög 12000 fölé, viszont 6-ik ban 11500 és elfogy az ereje. Amúgy alapjárat rendben. Rendesen húz, exup működik. Válaszokat előre is köszönöm. Üdv. mindenkinek.
Sziasztok! segítséget szeretnék kérni! van egy 2000-es évjáratú R1-em!a probléma az hogy sebesség illetve sebességfokozat függő a dolog olyat csinált hogy mentem 120-al váltanék feljebb és ahogy a kuplungot behuzom leáll a motor.félre huzodok várok pár másodpercet és utánna tudom beinditani!! mi lehet ennek az oka???? válaszotokat előre is köszönöm!!!!!!
Eladó!yamaha r1 alkatrészek 2004-2006 tel.06202523095 integrált hátsólámpa,üléspúp,kipufogó,elektronikák
Sziasztok ! Yamaha R1 2005 gyari hátsó lámpát lecseréltem integrált lámpára es az lenne a kérdésem hogy hol van az index relé? Elvileg azt mondtak ki kell cseréljem mert igy az index nem működik sajnos. Válaszokat előre is köszönöm
Így már értem..... :)
De szerintem a 2002-es széria generátora emelt teljesítményű, nem tudom elég lett e volna a kisebb teljesítményű korábbi évjáraté....
De ha megoldódott ámen...az a lényeg. ;)
Hali!

A gyári hátsó irányjelzőmből hiányzik a vezeték+foglalat (ami elég speciális).
Tudtok ajánlani motorbontót, ahonnan ezt vagy akár a komplett hátsó irányjelzőket beszerezhetem? (Újonnan nem akarok rendelni, annyit nekem nem ér).
Köszi!
a motor nem az enyém.....egy srácnak lelazult a tekercset felfogató 3 csavar és szétbaszott mindent.....tekercselésről tudok,én Dóka Sándorral szoktam ezt a müveletet csináltatni Ózdon..........az a gond hogy a tekercset felfogató 3 csavar furata is ovális lett......nekem meg lenne 98-01 ig generátor tekercsem és lendkerék is,gondoltam ha egybe felrakja akkor jónak kéne lenni mert a furat méret és a főtengely méret is ugyan az,anyi a külömbség hogy az inyektoros lendkerék belső átmérője kissebb, a tekercs külső átmérője nagyobb,tehát külön-külön nem cserélhető de egybe szerintem igen..........de amugy már lényegtelen,mert a tulaj megoldotta a problémáját........de köszi
Udv
2007 2008 hoz van valakinek bukgombaja?
sziasztok.most jártam utána ,hogy kawasakiba és yamahába jó csak az a lényeg,hogy ne központi trafós legyen, hanem minden gyertyánál külön trafó.
Sziasztok eladóvà vàlt HealTech tipusu gyorsvàltóm . 2007-es r1-en hasznàltam AGO motornàl lett beszerelve .elmèletileg minden japàn sornègy injektoroshoz jó.telefonon keresztül komunikàl így lehet a vàltàsi időket beàllitani.àra 43000 Ft keressetek nyugodtan megbeszèljük.06204678480
Motobees tekercselést próbáltad? Olcsóbb szerintem és ad rá garanciát.
Helló hol van ventilátor kapcsoló gomba? ha a hűtőn nincs csak 1 kisebb gomba van ez 2000 évj
kérdés a következő.......csinált e már valaki olyan,hogy 03-mas már inyektoros r1-be rakott e 99-es generátort tekercsel együüt????????mert hogy a főtengely ugyan az,és a lendkerék kupos mérete is egyezik, a tekercs felfogatás is.......de méretbeli külombségek viszont vannak
Vedd le a bal oldali lámpatakarót, az alatt van csoportkábel, biztosíték és azt hiszem a ventilátor reléje is itt található.
Helo!
Írtam PM!
Üdv.2005 évi. R1 pp lábtartószettet cserélném gyárira.
Igen, valóban ennyi, köszönöm. 160-170-nél evett 6,4-et. 190-200-nál már 7,2.
Sziasztok!Azonnali segítség kellene(2003 r1),ma motor mosás közben kis sercegés után ami a hütőtől jött bekapcsolt a ventillátor,és folyamatosan megy,aksi sarut leveszem akkor áll meg....esetleg tud vki megoldást,köszönöm szépen előre is
Eladó! R1 2005 évj. 35000 km , 2008-tól van a tulajdonomba.Szép állapotú,gumik jók.Szükséges szervízek időben elvégezve. Ár. 1250000 ft tel.06202523095
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
https://auto.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Yamaha_R1_alkatresznek_elado_67155286.htm