Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De a külsö kuplungkosarat már cserélnem kellet mert hangos volt már.
Szia nekem ugyanilyen van.41000km van benne most lett szét szedve belenéztünk de teljesen rendbe van.Se a szelephézagon se a vezérmüláncon nem kellet állitani vagy cserélni.
Most szedtem szét a 2002-est. Kicsit mozgott a lánc 1 mm jobbra-balra, felfelé is 1-2 mm-t lehetett mozdítani.
Én nem hallottam hogy csörögne. Feszítőnél a csavart kitekerte a szerelő, betekerte és már mozdíthatatlan is volt a lánc.
83.000 km óra szerint.
Köszi a választ!
Azért gondoltam mert nyáron a nagy melegben megállunk tankolni vagy rövid időre és mikor beindítom csörgő hang van 1-2 másodpercig.
Hidegebbe nem csinálja, Motul 7100 10w40 van benne.
Szia!
Én most állítottam be az enyémen a hézagot.
RN09, 41 ezer van az órában(vagy igaz, vagy nem), de még a lánc és a feszítő is rendben van.
Egyszer olvastam olyat, hogy ha nincs márkajelzés a láncon, akkor az még eredeti.
Az enyémen nincs.
Nem sétál még jobbra-balra a lánc a vezértengelyek fogaskerekein és nem is mentek még el a jelek sem.
A lánc élettartama szerintem használatfüggő is.
Ha 43 ezer van benne és még nem nézetted meg a hézagokat, akkor most lesz lehetőség ezen alkatrészek ellenőrzésére is.
Sok sikert hozzá!
Sziasztok!
2008-as RN19-en vezérműláncot,feszítőt mikor szoktatok cserélni? 43 ezer km. van benne.
Akkor ez nem az amit keresel, gyáriak.
Köszönöm! Akkor elvileg ha ez 2004-2008 közti akkor jónak kell lenni....
https://www.willhaben.at/iad/k...
Szia, a kuplungkar 2000-2014 között egyforma, a fékkar 1998-2001 (RN01/04) és 2004-2008 (RN12/19) között ugyanaz..
Köszönöm válaszod...érdekelne a tiéd ha rövid...gyárit szeretném lecserélni
RN12-n radiális főfékmunkahenger van, biztos hogy nem jó a kar. A kuplungról nincs infom. Nekem még valószínűleg van otthon RN09-hez mindkét kar, ha érdekel, a hétvégén előkeresem.
Helló mindenkinek. Egy kérdésem lenne Rn12 R1-es kuplung és fékkar jó lehet Rn04-re?
Sziasztok!
Valaki tudna tippet adni hol lehet csatlakozóba ilyen pemet venni?
Üdv !
Keresnék 2006 R1-re:
A tank és váz között lévő műanyagot bal oldalra,nem tudom szebben hogy hívják.Sikeresen szétkarcolta a ruhám.
Csak hibátlan állapotú érdekel.
Bal oldalra ,csak jobbos kép lett.
Köszönöm !
Ez tuti nem ide valo, mert fogai vannak.
Ez a kosar es a tebgelykapcsolo agy koze megy, de oempartson nezz egy robbantott abrat, es vilagos lesz.
Eladó 04-06 RN12 megmaradt pótalkatrèszek!
Sziasztok
Yamaha R1röl lenne szó.(98as)
Kuplungnál van ez a nyíllal megjelölt alátét
Minden jel azt mutatja hogy így kell hogy álljon mert máshogy nem lehet feltenni csak eléggé értelmetlen mert úgymond így lötyög ott.De gondolom hogy az azé tisztességesen oda van amúgy szorítva :)
A kérdés ugye az hogy ennek itt a helye vagy a kosár felől?:) Előre is köszönöm!
Jooo
Mindenhol lehet a csillagos eg :)
versenymotoroknál nincs határ :)
Koszi!

Nem azt mondtam,h sokallom (igazabol eddig csak 1 gumi+2x olaj), de van hatar, amely keretek kozott maradnek
DID 530 ZVM-X gyári lánckerekekkel
Aki sokalja az R1 föntartási költségét az járjon babetával :-)
DID 530 ZVM-X gyári lánckerekekkel
Aki sokalja az R1 föntartási költségét az járjon babetával :-)
ha tudod h nem ezt kell nézni ekkor minek nézed?amugy fogalmam sincs
Koszi!

Igen ezt a felet ertem,m amikor vettem sportszuro volt benne es azzal torpant 4e korul, igy ment bele a gyari,amivel ez teljesen megoldodott.

Viszont tudom,h nem ezt kell nezni, de a fogyasztasa 10l alatt marad a szettel?