Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vÉGÜL IS MENT valaki a múlt szombaton a meghirdetett túrára?
Sajnos nekem egyéb okok miatt a szombat sztornó, de aki tervezte a menetet, és nem ijedt meg az időtől az menjen, elvileg többen is fognak csatlakozni!
Üdv!

Hátha valakinek szüksége van erre: R6 hátsó felni, féktárcsával eladó.

(99-es, tartalék kerék volt vizesgumival)
Eddigi állás szerint igen! Reméljük az időjárás sem szól közbe!
Haliho!

A hétvégi túrával mi a helyzet? Lesz?

Üdv

Zsu
Bárki jöhet, volt már hogy nagytestű robogó esetleg egy chopper is csatlakozott! Az mondjuk vicces volt. De akinek kedve van motor típustól függetlenül jöhet. A tempó nem száguldozós, normál túratempó, 100-120 körüli. esetleg pályán kicsit több, de nem sokkal. A névjegyem alatt a videók között a legalján van már fent vidi túráról! Csak kedvcsinálónak!
gyertek akár többen is! Csak figyeljétek a forumot, mert ha változás van ide írom fel!
Akinek nem R6 van az is csatlakozhat esetleg Illetve azt szeretném még megkérdezni milyen lesz az átlagos tempó?
Következő túránk időpontja: Júli 26!

A tervezett útvonal:

BP-Gyöngyös-Mátra-Egerbatka-Pétervására-Sa
lgótarján-Balassagyarmat-Vác-Bp!

Nemrég végigmentem az útvonalon, és nagyon kellemes motoros élményt nyújtott. Rengeteg kanyar, nagyon kevés rázós szakasz, és rendkívűl változatos útvonal 350 km-en keresztül! Minimális autópályázással!(Budapestről értem!)
Találkozó M3 kivezető szaksz shell kút 9.30-tól.
Indulás pontosan 10.00, addigra mindenki tankoljon és egyebek. Gyöngyösig autópályán megyünk!
Gyöngyösön mielött felkanarodnánk a Mátra felé jobbra van egy JET(asszem) kút, ott még megállunk, tehát ott is lehet csatlakozni!

Üdv:
Gyurkesz
Újrta fut az r6klub.hu!
Elvileg bmelyik hétvége, kivéve a 12-13.-ait (legalábbis nekem nem jó)! Ha tudjátok melyik ok vagy ide vagy nekem emailon küldjétek meg, és összehangolom! Csak azé lesz figyelembe véve, aki jelzi!
Sziasztok!
Az R szériás versenysorozat technikai szabályzata érdekelne, hogy hol találom, vagy ha tudja küldje el pilot2@freemail.hu címre
Előre i s köszönöm!
Halli!
Dobjatok fel egy két időpontot és megpróbálok eljutni ha lesz közös gurulás
Elgondolkodtam rajta, Ok
Technikai probléma miatt jelenleg nem üzemel az r6klub.hu. Dolgozunk az ügyön!

Júliusban szeretnénk egy újabb közös gurulást tervezni! Lehet készülni, és jelezni a lehetséges időpontokat! Persze elég csak elgondolkodni rajta ehyenlőre!
Túrakajálással kapcsolatban: egyik barátom felajánlotta, hogy igénybevehetjük kedvezményes (1000Ft ételenként) árakon, édesapja gyorséttermét vasárnap délután Balatonfüreden.
Kérem április 6. vasárnap délutánig jelezze minden túrázó, hogy mit fogyasztana az alább felsoroltakból:

48. - Cordon Bleu hasábburgonyával
57. - Gyros tál
60. - Csirkemell csíkok bakonyi módra (tejszínes, gombás) galuskával
62. - Al Bundy csirkéje (rántott, camemberrel töltve, áfonya lekvárral) vegyeskörettel


Email: ogre-orange@freemail.hu

egy korábbi túráról videók: http://sportmotor.hu/motoros_v...
http://sportmotor.hu/motoros_v...
R6 RIDER A TELEFONSZÁMOD KELLENE!
Sziasztok.

R6Klub nyítótúra : 2008. Április 20. vasárnap
Gyülekező : Budán, az M7 kivezetőnél, a régi Yamaha szalon mögötti McDonald's parkolojában,
indulás 9:00.
Találkozó : Győrben, az autópálya veszprémi (82-es út) kihajtójánál található Esso kúton.
Indulás Győrből : 10:00.
Útvonal: Győr - Csorna - Répcelak - Sárvár - Sümeg - Balaton északi part (Badacsony, Tihany, Füred) - Veszprém - Zirc - Győr.
Hellósztok!

Győr, illetve Győr környéki motorosokkat keresünk, akik szeretik a MotoGP!
Ki szeretnénk bérelni egy helyet, és ott tönn motoros társaságában nézni!
Ha valakit érdekel a dolog, nyugodtan írjon a fórumba, és akkor majd a többit msn-en megbeszéljük

Hali
Helló! Tudtok olyan boltról, ahol viszonylag jó áron lehet kapni R6-ra (2002) plexit? Füstszürke, piros vagy iridiumos érdekelne
én nem mondhatom hogy rosszul voltam a bejglidtől ugye?


csak mert finom volt
énnnneeeeeee........
No,ki van rosszul a bejglitől?
Jól sejtetted... 8 éves az eredmény, és igen jól tudod: fiú! Tiszta apja! Ha mindent jól csináltok, nektek is sikerülhet!
Sejtettem,nálatok már meg is van az eredménye,ha jól tudom egy legényke?
OK, köszi! Nem SOS, majd beszélünk!