Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 2007-es R6R tükröket,plexit,valamint bal oldali idomösszekötő elemet keresek! Ez az idomdarab köti össze a fejidomot az oldalidommal... ehhez csatlakozik az r6r felíratos "szárny" eleje!
Ha van ilyen valakinek akkorjelezze. Email : igor.stroganov.88@bk.ru
Szia
Nekem van.Hétvégén ha gondolod lefényképezgetem minden oldalát,és pdf-ként elküldöm neked ha úgy jó. Csak adj egy mail címet :)
csao.koszi,de kiderult mas baja van, egy agyon iskolazott osztrak szerelo mondta ,hogy ventilator baja van.magyarba kideritettek hogy vezermulanc szelephezag allitas meg....... de azert koszonom
Sziasztok!

2004-es R6-hoz keresek magyar nyelvű kézikönyvet. Csak angol nyelvűt találok a neten :(

Előre is kössz
Szia! Nem oldódott meg sajnos :( Most 20W50-es olajat raktam bele, azzal valamelyest csökkent, így már csak olyan mint a füstölgő puskacső :D De men merem visszakötni a szűrőházba, nehogy megint befulladjon...
Eladó köridő mérő:
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Van hozzá zsir ventim ha kell..
Helló!Meg oldódott a kartergáz problémád?
hello,erdeklodnek ki mit tud,r6 2004 es, valami van a ventilatorral, zorog. most egyenlore csak nagyvonalakban nezte meg a szerelo, de erdekelne, hogy az valami nagy gond, volt mar valakinek ilyennel problemaja?mi lehet a megoldas, es mennyibe kerul majd ez ? koszi elore is.
Lehet bármelyik márka, de szintereset vegyél. Az tetszeni fog.
Nekem Ferodo sinter van, csípem.
Sziasztok ! A mocimon egy 2002 Yamaha R6 futómű/fék kombó van és fékbetétet kell cserélnem , DE milyet ? Mik a tapasztalatatok milyen márkát érdemes berakni ?
Eladó a fejidom?
Szia
Sziasztok .valaki tudja hogy miben különbözik a 2007 es és a 2008 as fejidomtarto konzul ?melyik felfogatasokban ?
Sziasztok! Köszönöm szépen a felajánlásokat , de már szereztem!
Csörizz meg ha gondolod.. 70/6321-829
Hali!ha ugyan olyan mint a 99-02-esé akkor szívesen oda adom ha kell,van pár darab!?
30/2589734
Wow, hogy én erre nem gondoltam, hogy egy 12.9-es szakító szilárdságú speciális méretekkel és nyírásgátló hengeres kiképzésű nyakkal ellátott csavart minden csavarboltban árulnak. Csak lehet abban a 10-ben nem amit felhívtam és mindegyik elhajtott.... Köszi az építő jellegű hozzászólást. (BTW Yamaha márkaszírvízben is csak 6 napos szállítással tudják beszerezni...)
csavarbolt...
Sziasztok, valaki tudja esetleg hogy honnan tudok beszerezni hátsó féktárcsa csavarokat Pesten? Esetleg valakinek van elfekvőben 2db?
Ennyi hiányzik hogy összeálljon a vas, és a mostani hétvégét nem szívesen hagynám ki... :)
R6 Service & Supplementary manual
Color codes esetleg YEC race manual :D
http://www.r6messagenet.com/fo...
első sárvédőd nincs?
a kép újra!
R6 alkatrészek eladók,nem csak a képen látható,csak tel 70 3179083
3220 a gyári lapka darabja a 03-05höz.