Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó meg maradt pár R6 alkatrészem de akár másra is jók:
-Gyertya CR10EK keveset futott 4 db 5 ezer
-Plexi 99-02 5 ezer
-Kormány csapágy 99-02 2 ezer
-Gyári fék és kuplung kar 99-02 5 ezer/pár
-Tengely gomba keveset használt karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 10 ezer/pár
-Bukógomba (LSL copy) távtartóval csavarral, karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 10 ezer/pár
-LSL Bukógomba dobozzában keveset használt, karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 15 ezer/pár
-Vízcső, üléshuzat, gyári rendszám tartó, kiegyenlítő tartály tartó fül, prizma egyben 4 ezer.
Egyben olcsóbb!
Szia,
A két motort nem nagyon lehet összehasonlitani. Egyik inkább sport, másik inkább túra.
Amúgy atix83 irta jól, 2003-tól már injektoros az R6.
Nekem is van 2003-as eladóm.
Üdv:
Ukb
Újabb tünettel gazdagodtam. Miután bemelegszik a motor, baloldalt finoman szivárog a hűtőfolyadék. Köcsög idő, hogy ilyenkor nem tudom sehova sem vinni.
03-05
szia rrox.

A yamaha 2004-tol gyartja injektorral az R6-ot. Jobban ajanlanam a 2004-2005 evjaratot. 2 eve van 2004-esem. Nagy bajom meg nem volt vele. En most akarok megvalni tole, ha esetleg erdekel.

udv
reity
Dettó ugyanez van nálam is. Nálad mi volt a gond?
Sziasztok!

Olyan gondom van a motorral, hogy alapjáraton kihagy az egyik henger. Most volt gyertyacsere, mivel a középső két gyertya megadta magát és az egyik henger nem is ment, a másik pedig úgyahogy. Most a gyertyacsere után menetközben semmi gond, de az alapjáraton kihagy. Valakinek volt már hasonló problémája?
Sziasztok!
2003-as R6-ról mi a véleményetek?
Jelenleg egy Cbr 600F4-em van,1998-as.
Hátha esetleg valaki össze tudná hasonlítani a két gépet.
Előre is köszi.
Koszi a kepet! Megmondom oszinten nekem annyira nem jon be a dizajnja, igy egyelore fent hagyom a jelenlegi feketet! Udv
Nekem egy biztosíték cserével megoldódott,majd megint kicsapta....most szedem szét a az irányjelző kapcsolót mert az szarakodik.
Így nézne ki! Igazából magam sem tudom, hogy lecseréljem-e. Ha úgy adódik, akkor 18 000 forintot gondoltam érte.
Persze!
Háj! mennyi pénzér?
Szia le tudnád írni hogy sikerült megoldani? mert ugyan így jártam a minap (2003 r6)
Hello! Megnézném milyen, ha tetszik, es jó az ara, érdekelhet!
350-es Jawa-ra felszerelhető?
Hy!

03-05 Yamaha R6 használlt, de nem tesztelt piros Puig bukógomba nem érdekel valakit?
Kösz....Megoldódott.
Sziasztok.Egy kérdéssel fordulok hozzátok.Elment a hátsó világításom....minden. Valakk tud segíteni?
Köszi! Egyenlőre én is fél litert vettem!
Én vettem fel litertés elég volt előre! De szerintem marad annyi hogy hátra is elég!
Sziasztok! Legyszíves segítsetek kicsit: 2003-as r6-ba fékolajat szeretnék cserélni! Összesen mennyi kell bele? Köszi a választ!
yamaha r6 balos tükör eladó.
L E13 000457 TOYO