Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd! a hülye zongorával akar felszállni:)))))!
nem kérdezte,h hol vannak ezen a motoron a szárnyak?
Egyszer kigömböc máskor meg olyan főgevós
alakváltós
Mindig is tudtam, hogy olyan fúrcsa vagy
Padawan
Ezt úgy hívom kan(os)kurenciás :) Ilyenkor még vagány vagyok az első gázadásig :) utánna szembesülők vele,hogy vazze ez nagyon megy! :) és akkor kigyullad nálam a beszarszlámpa :)
Ügyes. motort kellene cserélnünk mert a tiéd nagyon izgága. őrülök hogy jól sikerült a rajtod mert így én is benne vagyok a tv-be!!!!!!!
most akkor faktorkodunk...vagy mi
nem vol rajt.
küldtem emailt.
Hűtőmaszk megvan még?
nincs
Heló!
Kerek lámpás fejidomod van??
hivtalak hétközbe nem vetted fel!!!!!!!!
Jókor szólsz!
érdeklödni a rd ypvs alkatrészek után:
p20joci@gmail.hu
Üdv! Ez motor elbontódik, a váz osztrák papiros!elsővilla, kormány, eke idom, lábtartok már nincsenek












































meg! elektromos alkatrészek nincsenek kivétel a kormány kapcsolók! üres motorház,kuplung, valami aprolék van hozzá. Amit cserébe beszámitok: 31k kipufogóba hibátlan betéteket,vagy komplett kipurendszert jó állapotban,31 k-hoz vagy késöbbi tibusokhoz,folytott vagy katalizátoros nem játszik.
Rövid áttétel sokáig tulforgott.
SZabó ur kérem és konkrétan mi volt a dugólukadás oka fals levegő,kevés kaja lehet tudni?
Ez nagyon jó!!! Jó fej volt a Kazal.
Lacikám szó sincs srófolásról abból már kinőttem meg ártana a szépségemnek, ezek csak tények ez volt. Viszont tetszett a harcotok Serfivel jó volt nézni drukkoltunk Petivel.
Peti ! Ne srófold fel magad ! Bárki kijöhetett volna megmutatni mit tud ! Meg aztán csak két Pannónia van Magyarországon ?