Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cibor hivjál fal.
Nagyon kemény Dionak üzenem, hogy a szelep buzerálása sikeres volt. Tenk jú
aztán megjöttek az Mz sek éreztük hogy már sokat mentünk meg minden és eljöttünk Mosi még az utánfutóról sem vette le a motort gyorsan elhúzott a gyáva
Tegnap Molnár Lacival rajoskodtunk Kakucson. Le fel kergettük, megettük a sok 4 meg 600 as motorost. Boxban kint meg napszemcsi sör csajok elismerő pillantások stb. Csak pislogtak
na és mi volt
No comment...

Telefonomban átírtam a nevedet.

De az év legszarabb kifogását még ne érezd sajátodnak, hosszú szezon elé nézünk. Azért kezdésnek nem rossz.
ÁÁÁÁ én nem. Nagy pálya,kifogy a nyál. Messze a box :) tologassa a faszom. Pócson az időmérőn is kifogyott a benzin a 3 literes tankból. úgy toltam. Ezért nem tudtam elkenni a szátokat :) pedig best lap vúúút. Úgy forgott nyál nélkül,hogy csak na! :):) Mutattam is Old Szabónak, hogy ez ám a tuning :) versenyen annyi maradt benne,hogy kivitt a boxig, egy korty.Egyszer ráérek oszt kap nagyobb tankot. 20L/ 100 KM.
ok.fasza
bokszot nem intézünk ?
400-as kawa
2db600-as kawa Sz.fehérvárról és valsz,egy srad 600is lesz
Sopronból hozok még egy srácot is.
Palancsolj dlágám.

Az 5 felsorolt buzit + Dr. Horváth + Mosi, vagyis eddig 7 fakezűt elküldtem a Ekaterinaéknak regisztrálandó magunkat. Ha akadna még 3 lúzer, akkor külön futamban indítanának minket.

Igen-igen ti ott a hátsó sorban, Füves, kisÖlbei, Szabó klán, kisPaprikaalapúegytálétel, Dani gyerek, monsieur Cserepkai... Nem mondom még1x!
kösz,de nem használtam a másikat se.
hogy alakul a 28.-i időterv?mikortól van gépátvétel?
Mosi. ha érdekel a kamera veszek neked is mert a munkatársamnak is kell intéznem.
A mi szélességünk környékén a szombatok ritkábban esnek vasárnapra mint az embör gondolná, például ez is egy sima, mezei sabbat lesz. De ott is tudsz ügyelni nem?
köszi.
ha vasárnapra esik és nem kell liszensz akkor ott a helyem,de arra a szombatra nekem kell bemennem ügyeletet adni.
Megyek. Talán Molnár Laca is. Meg talán Dio is.
Mosi. ha érdekel http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/videokamera/sportkamera/sjcam_sj4000_akciokamera_sportkamera_eredeti_2211910328.html
gyere 28-án yuroringre
van hozzá hfej meg henger is ugy hogy huzd nyugodtan
Kis VFR
mivel mész ,mert kinyirtad a gépet pedig mentél mint a mérgezett egér
Egyik gyertyapipádat le kell majd adnod.
én is,én is!Csak addig meg kellene tanulni motorozni