Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sikerült kiderítenem hogy a blokk egy DT-ben vagy egy RD-ben lehetett mert ezekben volt power nélküli vizes blokk ez egy yamaha 125 lc 10v blokk
Én azt olvastam valahol ezeknél 6 bár.Nézd meg a hengert ha nincs válla és jó a dugattyú akkor csak gyűrűzd meg.
http://molnarmotor.hu/kategori... Itt nézd meg, itt nagyon barátságosak az árak.
akkor ott valami gebasz van! :D TDR125 csak is poweres! már a régebbi DT125 LC2 is poweres!
Kösz a választ.
Csak azért kérdeztem mert árulnak blokkot tdr125 ként de power nélküli.
kormányt keresek TDR-re! várom az ajánlatokat! :)
igen! De az 50ccm-es! a 125ös és 250es is powerszelepes!
Mennyinek kellene lenni 10-11 barnak gondolom legalább ? ha nagyon gatya pesten hol tudok venni jo áron dugot gyürüt és hol furnak rendesen ?
Ne legyen igazam , de valószínű kompót. Mérjétek meg.
Üdv minden 2t nek segitséget kérnék a minap vettem egy 125 tdr-t de nehezen veszi fel a fordulatot kicsit erötlen ugy 6 ezerig utána már elforog rendesen sajnos kompressziómérőm nincs de gyanus nekem mert ha le rakom 1esbe simán tudom tologatni átfordul a fötengely minta kevés lenne a kompresszió akinek van esetleg valami meglátása elöre is köszönöm a segitséget Üdv
Gyapotos dobot keresek, csővázashoz, ha valaki tud, jelezze.
Üdv , mennyi a vége ?
tdr125
Helló yamahások.
Kérdezi szeretnék,hátha valaki tud rá válaszolni.
Gyártottak olyan yamaha tdr amin gyárilag nincs power?
én adok 2 Dt kereket a 2 TDR kerekedért..
Üdv mindenkinek.csővázas TDR első és hátsó kerék érdekelne.van esetleg valakinek?írjon legyen szíves.
Valaki meg tudná mondani,hogy be lehet-e rakni DT kerekeket a TDR-be? Nekem Brembo felnis a TDR és át szeretném alakítani enduróvá :)
A fűzött felnis TDR-ben hányas kerekek vannak? Előre is köszönöm!
Postai utánvételell a 2 első kisidom ( fényszórók melett) + gázbovden 2500Ft-ért eladó? persze csak ha jó állapotúak:) már küldtem e-mailt is képpel h meikek kellenek.
üdv kis idomok 800ft db oldal idom ülés alati 2000ft db bowdenel 800ft db jók
Első sorban a fényszórók melett lévő oldalsó panelekre + az olaj és a hűtővíztartály fedő burkolatokra mert azok eltörtek,de az akksi fedő és a légszűrőfedő oldalidomok is érdekelnének. Bovdenek milyen állapotba vannak ha vannak?
Sziasztok! Esetleg valaki nem akarna velem cserélni? A Brembo kerekeimet ( nagyon jó állapotúak ) odaadnám fűzött felnis kerekekért! A lényeg hogy csővázas TDR-hez való legyen és ne valami hulladék,mert az enyém is most lett homok fújva és szinterezve! Ha kell küldök róla képet is!
yamaha tdr 1993 as bontódik

06304053450
szia mijen idomra lene szükséged..
aha
Ez a deltaboxos TDR,nem tudom,hogy jó e rá?
Nekem úgy tűnik,mintha más lenne az alakja.
Többiek,mit gondoltok?
A Szent Annán?