Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali !
Jobb oldalon lévő kis porvédő fedelet leveszed . Elvileg 1 db imbusz csavar tartja . Aztán alatta látod a tengely jobb oldalát . abba van egy hosszú szintén imbusz csavar . valahogy megakasztod a tengelyt bal oldalról aztán kicsavarod a csavart . ezután a tengely egyik fele kijön jobbra a másik balra . de vigyázz mert a tengelyt középen két fém valami tartja össze . aztán ha azt eltökited az gáz
sárvédőm nem volt csak törött, a fesszabályzót meg a vázzal együtt elvitték :/
Max egy cross sárvédőm van, de az meg nem megy rá faragás nélkül

Nem hiszem el.
Ebben a pillanatban vitték el a komplett vázat
Sajnálom de csak most olvastam hogy kinek mi kéne :/
Már csak blokk alkatrészem maradt.
Hello tdr-esek
Kellene egy kis segítség, a motorom powerszelepe picit szorul és szeretném ki venni megtakarítani, hogyan tudom ki venni belőle. A baloldalról már levettem mindent és a power tengely vége látszik , míg a jobb oldalon csak 1 csavar fogta a kis fedelet de az le sem jön. Kérdem én hogy az a tengellyel egyben van , és hogyan jön ki a szelep , ki kell ütni vagy mi. Nem akarok egyből kalapáccsal neki esni.
Kérem segítsen aki tud
Engem is érdekelne 1-2 alkatrész . :D milyen színű volt ? kellene nekem 1 első sárvédő, meg 1 feszültségszabályzó . Meg ha megvan még a sok küllős kereked az is érdekel :)
Ez jól hangzik, tudsz adni valami elérhetőséget érdekelne az első teleszkóp
csővázas, sok küllős kerekű
Helló,milyen TDR-ed van ? Küllős kerekes vagy az újabb 3 küllös? Lehet hogy érdekelne pár cucc...
hát én már meg nem mondom hogy hova folyik
az én tdr-em már darabokba van, felét eladtam már, szóval nem tudom
nekem anno már ki volt rohadva és kifolyt ott, amúgy nem tudom hol folyt volna ki de aztán ki lett vezetve a váz mellé. 20 év után már fölösleges volt, de azért mégis na
okés meglesem de amúgy amikor a tulfolyon kimegy a víz a vázba akkor az hol távozik? csak mert lehet hogy ahol tavozna ott van eldugulva
henger talp tömítés is lehet
meg a kiegyenlítő tartájról vedd le a kupakot mikor üzemi hőmérséklet környékén van, vagyis alatta, csak hogy vákum van-e benne, mert akkor lehet hogy a vákum miatt nem forog a víz benne
de a tömítést is lesd meg :D
én már nemt tudok mit javasolni :)
nem tudom lehet-e kapni új tömítést, mert akkor cseréld ki újra aztán ha nem jó akkor már okosabb embert kel megkérdezni :D
Én hangertalp tömítésre tippelnék . Nekem is ez volt a baj . :)
szét lett szedve teljesen nincs eldugulva a hűtőn jók a lamellak a termosztát már régen kilett belölle szedve szóval az nem lehet baj fagyalló van benne jah és forgatja a lapatot megnéztem azt is és még így se tudom mi a baja. talán az lehet a baja hogy a kiegyenlítő tartály kupakja nincs meg hanem csak egy palackos kupakkal van helyettesitve és hogy levegőt kap? vagy annak semmi köze hozzá?
esetleg még hogy van-e benne elég víz? :D
kiegyenlítőt tartályba is stb :D
hátha valamit nem néztél meg :D
termosztát működik?
víz szivattyú jó?
hűtőn a lemezkék jók?
hűtőt tiszta?
Tudtommal a fagyállónak van egy olyan szerepe is hogy nem csak ne fagyjon meg a víz, de ne is forrjon olyan könnyen, esetleg utolsó próbának önts bele azt :D
ha alkatrész baj lesz akkor nekem van hűtőm is, viz szivattyúm is


Ja még egy valami
Haver járt úgy DT-vel hogy a víz szivattyúba megforgott a tengely, és igy nem tudta meghajtani a vizet
nézd meg azt is ;)
yamaha tdr 125. öm van és nagyon gyorsan fél melegszik a hűtő és már szinte a piros skálán van úgy 2-3 km után. kilett takaritva a hűtő szóval nincs rajta benne dugulas forgatja is a vizet. szóval nemtudom legyszives valaki segítsen mert nem akaom hogy megszoruljon
Értem :)) nos igazából nekem mind 1, csak emelkedjen az utazója . de megpróbálok 7végén valamit alakítani. esetleg ha valakinek van elfekvőbe 18 as lánckereke az szóljon :)) vagy hátsó :D

Üdv.
könnyebb ha a hátsó fogszámát csökkented
Köszi a válaszokat ! És hol tudok venni 18 fogasat ? mert én voltam 2 motoros boltba és azt mondták hogy tdr-hez a 16fogas a legnagyobb... :/
Helló! szerintem ne tegyél rá sokkal nagyobbat mert visszafogja a motor eléggé ha csak nem csikarsz ki belőle még +10 pacit xd! nekem 18 as van de vissza fogom tenni a 16 ost!Üdv!
1:33
Üdv.
Milyen keveréket ajánlottok ? Vagy aki keveri a benzint az hanyast használ ?
nemhiszem hogy lenne nagyobb hengerszett,
ha előre nagyobb fogaskereket raksz azzal végsebességre gyorsabb lesz, de ne rakjál sokkal nagyobbat rá, max1-2 foggal legyen nagyobb.
ja meg persze hogy mennyire fog elférni a gyújtás deklitől :D
a kipuff az rendbe van, azon nem tudsz mit alakítani ha gyárilag üres a rezó :)
Helló. szeretném tuningolni a tdr-emet. létezik hozzá valami nagyobb hengerszett ? a kipufogóban nincs folytás, és sportdob van rajta. és még áttétel gondjaim is vannak vele. Szerintetek érdemes hozzá gyártatni előre nagyobb lánckereket ? Most azt hiszem elöl 16fogas de így már 6.-ba olyan 80 körül kinyit a powerszelep. szeretnék neki egy kényelmes 100-körüli utazótempót. tud valaki segíteni ?