Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha TZR 125 4DL Brembo kerékszett eladó, hátsó (még egy veretés után leégetni való cserés) michelin gumival, elöl 60%os Michelin macadam gumival jó állapotban eladó. Ha érdekel valakit írjon! :)
Szia!
Ne haragudj, de már elkeltek! :) Elvitték ahogy felraktam apródra!
De köszönöm az érdeklődést!

üdv.
Heló! Engem érdekelne a gumiharang és a sárvédő. Postázni tudod? Estleg megadhatnád az e-mail címed, és ott megbeszélhetnénk hogy mit hogyan. Előre is köszi!
oké, akkor leveszem a deknit és akkor lefényképezem
Üdv. ! Úszószint beállításban tudna valaki segíteni ?
Azthiszem stimmel teljesen 91 es 4dl belgardahoz kellene, a három fogaskerékkel együtt (kuplung alján a kicsi+nagy, es a főtengelyi kis fogaskerék) ha küldenél fképet azt megköszönném!
helló
mivel másabb a többinél?
mert nekem van kuplungom csak azt nem tudom hogy jó-e hozzá :)
új lamellák vannak benne ;)
sziasztok!

keresnék tzr-hez minarelli blokkra komplett kuplungot! akinek van írjon: zdarlightk@gmail.com

válaszokat előre is köszönöm!
ok, semmi gond :)
bocs de szereztem egyet
oké kell de csak holnap tudok utalni :)
Üdv Mindenkinek aki már nagyon várja a tavaszt. A hétvégén kezdem összerakni a vasat. Új TKRJ dugattyúval Táboriéknál fúrt, és honolt henger. Remélem jól fog üzemelni a gép, és kap még egy festést is. Eladó lesz ezek után ha érdekel valakit írjon nyugodtan majd töltök fel képeket is. Széles utat gumifákat mindenkinek.
2000 + posta
ha tudsz utalni akkor 500 Ft-ból megúszod a postát :)
http://www.nanoenergizer.eu/na...
Vélemény ? Ér valamit ?
Mennyibe adnád?
üdv komplett hengerszett athena nicasilos henger,hengerfej,tömítés,dugattyú,powerszelep,125-ös minarelli blokkra 40000ft tel.06304906559
Üdv. !
Karburátoe beállítással kapcsoltba tudna valaki segíteni ?
Levegő-Benzin arányt hogyan kell beállítani ?
Sziasztok!

Eladó egy TDR 125 gyári első sárvédő annyi baja van hogy az egyik fül hiányzik róla meg ugyan ehhez a motorhoz két első gumiharang a teleszkópokra teljesen hibátlan állapotban , nem szakadt nem repedt!
Mindezekért együtt 2000FT szeretnék kapni , mert nekem már évek óta itt áll és csak a helyet foglalja nem tudom felhasználni semmire!
van
Helló!
Valakinek nincsen elfekfőben egy tdr első fékcső?
hello arra lennék kíváncsi hogy a tdr és a dt kipufogó rendszer közzöm van különbség FOJTÁSRA GONDOLOK és ha van akkor mi
előre is köszi
Helló!
Az normális, hogy nemrég kb 2 hete töltöttem fel a kiegyenlítőtartályt.
Nemsokat mentem vele és már majdnem a minimumnál van. Szerintem szivárog valahol de a motor alatt nem találtam eddig semmilyen tócsát.
Kérdésem az, hogy vegyek bele ilyen hűtőtömítőt vagy nézzem át a rendszer?
okés :D
az a lényeg
Már hálistennek sikerült megoldani, de köszi :D