Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem
a 22mm-es részéről nyomtam be, mert a leömlő felől túl kanyargós
ha lenne benne akkor mondanám hogy szétvágom, kiveszem belőle a ganét, és össze rakom neked AWI-val, de nem kell :D
és ezt a perforált bélést nem tapasztaltad?
Na szóval
Levettem a rezót
Egy kb 120 cm hosszú bovden külsőt bele nyomtam és nem éreztem semmi akadályt benne, szerintem ha hosszabb lett volna akkor ki is jött volna a másik oldalán.
nem kell sietni, csak azért érdeklődök mert erről a 3PY modellről még nem hallottam és nem tudom hogy mit takar:S
majd ha leveszed nézd meg a hálót benne, vagy azt a perforált szart:D meg esetleg valami bovdent vagy valamit ha beledugdosol lehet érezni hogy van-e venne folytás(ilyen fél-körcikk belülről a rező legvastagabb részére hegesztve). ha megakad akk valószínű ottvan
bocsi ha úgy tűnik pattogtatlak, a világért se kapkodj miattam:D nyugodtan ráérősen
a toroknál?
hát most fent van még a motoron, előtte meg nem néztem soha :D
de ha érdekel akkor lekapom gyors és megnézem
aha
és ha belenéztél láttál ilyen lyukacsos bélést a rezóban?
én az ország másik felén lakok pont, de ha érdekel még karbi akkor van
nekem van jó állapotú
mondjuk ezt a lyuk osztást nem értem hogy mérted
ha érdekel írj!
esetleg meg tudjuk oldani hogy le is szabályoztatom hogy tényleg hibátlan árut kapjál
helló
eddig egyben árultam a motorom, de úgy néz ki hogy megbontom, mert pár alkatrészre már érdeklődtek.
ha szükséged lenne még a szívó csonkra akkor nálam akad ;)
helló
elméletileg van, de ha tudsz képet küldeni róla akkor meg tudom mondani hogy van-e nekem ;)
Hát hogy folytott-e vagy nem azt nem tudom, de sokan mondták hogy jobban pörgött meg ment mint a többi TDR.
A cső külső átmérője 22mm, amire azt a gumi toldó csövet lehet ráhúzni.
A felirat pedig ez: YAMAHA 3py-14610
a rezó folyott vagy folytatlan verzió? meg tudnád mondani a rezó végének az átmérőjét? (a vékony egyenes csőnek) meg nem tudom kivenni de mi van a YAMAHA felirat után írva? a rezóra
lekaptam a rezót is :D
lehet gyertya, gyújtás, esetleg szimering, vagy vizes a benzin, dugulás
ha véletlen alkatrész kell akkor nekem van ;)
de meg van az is
azthittem hogy csak a dobról kell kép
a rezó is hibátlan, semmi rozsda, semmi horpadás
csak az a kis takaró lemez nincs meg ami a rezó oldalán szokott lenni
Helló! Tdrhez keresek kilóméter óra spirált akinek van az kérem ne tartsa magába! :)
Sziasztok. oltári nagy bajban vagyok 125-ös tdr-em azt csinálja ha bemelegszik akkor nem pörög 2 ezer fölé csak puffog. ezt csinálta elötte is akkor gyujtást cseréltem. megin azt csinálja esetleg tudtok valami megoldást. a gyertya forro ha bemelegszik.
a rezója már nics meg?
Csak csináltam egyet, nehogy aztán elfelejtsem.
ráér igen:)
amúgy jobban jársz szerintem ha megbontod. igaz lehet nem egybe fog visszajönni az ár amiért egyben adnád, viszont lehet még több is bejön neked belőle:D
hát ha más nem lesz akkor megbontom :)
Képet jó ha küldök holnap?
megpróbálok szebb képet csinálni :)
alkatrészeket nem adsz külön?
egy féknyereg-tárcsa(első) érdekelne:)
meg igazán felkeltette a figyelmem az a kipu is. arról tudnál még képet küldeni?
Üdv
Régebben ígértem hogy teszek fel képet az eladó motoromról.
Vannak hiányosságai, a kuplung nem emel ki (egyébként új lamellákkal van összerakva)
Új Koyo csapágyakkal (összes cserélve lett)
Én már nem szenvedek vele, meg most nagyon kéne a pénz ezért is adnám el
Eddig fix 50 000 volt az ára.
Most ezen a héten 40 000, de így is sokat bukok rajta :/
Akit érdekel az írjon ide, vagy mail-re.
Keresek power motort, nem baj ha hibas, a fogaskerekek legyenek jok benne
Üdv!Nekem van 3 db is.