Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok yamaha tdr 125 höz keresek benzincsapot valaki tud valamit ajánlani meg köszönném
köszönöm egy kis melegítéssel megoldottam
15000ft jó tárcsával,szinte új gumival!
+keresztkulcs(autókhoz használatos)van rajta 22es
Csillag hatlapfejűvel,vagy crowa(ha van légkulcs..)próbáld.Villás felejtős..(de a felső kiflit előbb lazítsd ki!)Ha szétnyalja a csavart cumi lesz kiszedni
hát ha kicsit hamarabb szólsz...
mostmár tártgyalan sajnos
mennyi lett volna amúgy az utolsó ár amiért megszabadultál vna tőle?
Hello! Nekem van eladó első kerekem adj e-mail címet küldök képet, és az árát is megbeszéljük!
Új athena 38*50*8/9,5 teleszkópszimering Eladóó 2000 ft
ezzel a módszerrel se sikerül meglazítani a 22 es kulcs átugrik rajta :(
elírtam véletlenül :)
én nem vettem ki semmit:) viszont te igen, ezért tedd vissza, finoman húzd meg az alsó összekötőt, és akkor megtudod lazítani a felsőt. mert az összekötővel megtudod fogni lényegében a telószárat, sérülés nélkül.
Köszönöm. Én kiveted a kormánykifliből a telószárat és sehogyse sikerült meglazítani a tetejét :)
Kormány összekötő, villahíd, kormánykifli, ki hogy szereti.
köszi de milyen felső ősszekötoről beszélsz?
Vagy csavaros a kupak(ezesetben felkell lazítnai a felső összekötőt), vagy egy sima dugó, azt lenyomod erősen, van ott egy biztosítógyűrű, azt kipattintod, és már jön is ki a "dugó" a végéből
helló! 1kis segítségre lenne szükségem: TDR elsőteló tetején lévő kupakot (csavart) nem tudom kiszedni,mert a rugót csak így lehet kivenni: hogy lehet levenni a a tetejét?
valakinek lenne küllős TDR első kerék? megvenném!:)
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a deltaboxos tdr 125-nek a powert húzó bowdenjei egyformák?
hello valaki nemtudna yamaha tdr 125 ös 1990 es évjáratú motorhoz fordulatszámmérő spirált
Üdv mindenkinek! Ha valakinek van Eladó tdr125 csomagtartója (nem deltaboxoshoz) ne tartsa magában:)köszi
Eladó TDR kerékszett, fehér, alufelnik, gumikkal, tárcsákkal, lánckerékkel, tengellyel mindennel!
Köszi a segítséget.
Köszi a segítséget.
sziasztok yamaha tdr 125. 1990 és évjárat a fordulatszám. fogaskereket és a többi dolgát hogyan kell ki cserélni ? remélem nem kell szét húzni a blokkot sajnos nincs fordualtszám mutatom a spirál jó de nemtudom hogy miért nem működik segitsetek koszi
helló bocsi a zavarásért de ezeket hogy kell ki cserélni szét kell húzni a blokkot ? kérlek segíts