Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem lehet kifúrni a csavarokat és esetleg nagyobb menetet belevágni?
nekem van xD
de sajnos csak egyben
Üdv. !
Valaki tudna segíteni hogy hogyan kell a benzin-levegő arányt beállítani ?
Segítség! egy jobbos alsó teleszkóp szár kéne nagyon sürgősen nagyon fontos! a tengely befogó csavarjai nekem beleszakadtak és kéne egy másik alu ház!
valaki tudna nekem eladni?
Üdv, 125 ös nem deltaboxos Tdr embe ( 93 mas) vennék termosztátot, ha vkinek van eladó ne tartsa magába. köszi
helló nekem van tárcsám és féknyergem is
tökmind1
Sziasztok!
Kis segítség: tdr 125 '94-esen a hengerfejről lejövő két cső amik a karbira mennek pontosan hogy mennek rá a karbira?balos cső karbira felülre vagy alulra?
köszi előre is, remélem érthető
Én vettem meg morazstól a tárcsát és a féknyerget.
Van nekem most feleslegbe 320as TDR tárcsa+ brembo 2 dugós nyereg., a tárcsa egy picit kopottabb mint a morazsé volt, de a festés jó rajta. a féknyereg meg jó, kicsit talán a stiftet meg kell finomcsilolni, vagy polírozni mert már nem jár olyan könnyen rajta a nyereg
tárcsa+féknyereg 6ezerért megy is ha kell.
helló
az első fék elkelt tárcsával együtt
26-os 2 dugattyús féknyereg esetleg csak a 4 karmantyú sürgössen érdekelne!
Hali az elsö fék a tdr hez az eladó? Érdekelne
Köszi a segítséget meg fogom nézni.
Hello. annyi kérdésem lenne hogy 1993 as TDR 125
Bármely olyan dugattyú aminek 100342 -IND a jelölése, az jó bele?
mert elméletileg e a gyári szám, ez nem az ablakos dugó! hanem a felsliccelt szoknyás
(méret most nem lényeg csak ez a szám)
Pál gépműhely XVIII. ker. Üllői út
okéé érdekel írd meg a részleteket a kecskesjo93@freemail.hu ra
Üdv mindenkinek. Segítségeteket szeretném kérni, hogy Budapesten hová tudnám vinni a hengeremet fúratni ahol jól dolgoznak, és meg is hónolják nekem. Másik kérdésem az volna, dugattyút milyet érdemes venni Proxon, és Vertexen kívül ? Mert nekem egy kicsit ezek drágák. Van valakinek tapasztalata Meteor, For Yamaha dugattyúkkal kapcsolatba ? TKR(J)-t ahogy láttam R-es blokkba nem lehet kapni. Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.
Hali mindenki!
Ki akarom iktatni a különolajzást és annyi kérdésem lenne, hogy mit kell elvégezni ehhez? Tehát, hogy elég annyi csak hogy le eresztem az olajat a tartályból vagy valamit ki is kell kötni stb...?
Előre is köszönöm segítséget!
Üdv, tdr 125 ös höz milyen tompított izzó kell előrre? köszi
ha nem találtál még akkor nekem van 2000-ért
a te kuplungod 4 vagy 5 csavaros?
mert ami nekem van külön az 5, ami még a motorban van az 4 :)
max annyi hogy azt a leszorító fedelet is oda adom vele ;)
a termosztátod hogyan csatlakozik a hengerfejre?
mert ez 3 db csavarral :)
ha minden passzol akkor megbeszélünk egy árat és holnap el is tudom küldeni
helló
igen van
elméletileg termosztát is van, de megnézem hamarosan
árat majd írok ha megvan mind2 :D
Köszi az enyémnek is az a baja!
üdv igen van koplet kuplung de a belsejéből levan törve egy csavar bebüzó ..ide irj hdu@freemail.hu