Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem lehet hogy lesz ezen a héten, mert nekem cserélni kell a motor elejét (teleszkóp féknyereg) és akkor már kereket is cserélek, de sajna ez a felni megvan ütve, de tartja a nyomást és jobb oldali tárcsás ha minden igaz 7végén oda tudom adi ha megfelel neked (attól függ mikor kapom meg a fizum elvileg a 7en megkapom)
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó első felnije, bal oldali nagy tárcsásra lenne szükségem. Vagy ha a jobb tárcsásat is meg lehet oldalni akkor az érdekel. Minden megoldás érdekel :D
ami a blokkban van, minden meg van hozzá
álló rész, lendkerék, jeladó, tekercsek.
ha itt az egyik srácnak nem kell a fesszabájzó akkor akár az is van, cdi, trafó, végülis a gyújtástól a gyertyáig
ha érdekel akkor írj :)
árban megegyezünk
Mennyit kérsz érte és mi van benne?
Ja és a power szelep biztoa nem működik aksi nélkül mert amikor ráadod a gyújtást akkor ugye ellenőriz de ezt az ellenörzést egy relé szabályozza ami a faridom alatt van és ugye ha nincs egyenletes feszűltség a relé nem működik csak ha beindítod a motort akko elkezd kattogni az egyenletlen feszűltség miatt és csak tönkremegy a relé. Én azt ajánlanám amíg nincs egy normális aksid addig kösd ki a szelepet . Mert félő hogy a relé megadja magát és az bem olcsó játék !
Nekem is 10-et forog de akkor már bőven 150-en van . Csak lepődök hogy nektek csak 110 .
nekem 10000/min. a max fordulat. 6.ba eddig csak 9000.ig pörgettem ki akkor ment olyan 110 körül.
gyújtáskapcsolód van?
mert ha ráadod a gyújtást (elfordítod a kulcsot) akkor kéne hallanod egy elektromos motor hangot oda-vissza mozogni (ez a power motor hangja, egy ide-egy oda) + még a power bovden is megmozdul.
Hát 100-120-at szerintem mennie kéne, de ez fogaskeréktől is függhet
A fordulat a lényeg
mondjuk nem tudom ezeknek mennyit kell forognia, de hátha van valaki aki meg tudja mondani.
Köszi. Hát nem tudom, hogy nyit e a power, van benne egy aksi, de elég gyenge önindítóval nem indít.
Mennyit km/h kéne menni egy tdr-nek, én most vettem a mocit, de 100felé nem megy.
szerintem nem, mert ha ráadod a gyújtást, akkor már alapból mozog a power motor
szerintem csak akksival lesz jó
csk mert nekem van komplett gyújtásom eladó ha érdekel
helló nemtudtok valahonnan egy hátsó féknyerget sürgős lenne légyszi írjátok
Hali!
Tudnátok segíteni abban, hogy a power szelep működik akkumulátor nélkül vagy sem?
Üdv.!
Átt szeretném alakítani a gépemet sm-re . Nagyjaból már megvannak a tervek hozzá (fejidom .,sárvédő,kézvédő ) Nézegettem átt alakított TDR-eket es csak arra nem tudtam rájönni hogy az oldal idom hogy van megoldva . Mert ugye a gyári nagyobb . Nem tudom hogy más modellről valóval vannak e megoldva . Ebben a témában kérném segítségeteket . Előre is köszönöm !
Üdv,
Csak a jeladó kell(remélhetőleg)
csak a jeladó kéne vagy egyben?
Üdv TDR-esek :D Nos nekem ma majdnem összejött 1 előrebukvenc, mert szétesett az elsőfékem és beszorult. tudna valaki képet küldeni az első fék alkatrészeiről ? mert nem tudom hogy miket hagytam el. a csavart ami a fékbetéteket tartja azt biztos. Ja és még a teleszkópomon is az alső menet ( a féknyereg csavarja ) teljesen szétment. Tud valaki segíteni ?
Üdv,
Keresek 125-öshöz használt gyújtás jeladót. Van valakinek?
Csongrád megye, Szentes
Wááá zsíír :D lánckerékből csak 18 as kell kisebb nem jó :/ merre laksz ?
csáó esetleg vaki csere?
Yamaha dt125r enduró felniket egy sm szetre ?
Csá
A Fesszabályzót sikerült megmentenem
Ha ilyen kell neked is akkor majd írsz
A fogaskereket megnézem de szerintem nem 18 fogas, inkább kisebb.
bocsi csak most olvastam hogy csak blokkalkatrészek vannak. :D van 18as első lánckereked ? mert én 2 motorosboltban voltam, és azt mondták nincs. esetleg ha valakinek van dobjon létszi 1 üzit, nagyon kéne . :D
Értem . :D és a sok küllős kereked még megvan ?
Köszönöm a tájékoztatást sikerrel jártam már csak ki kell takarítani