Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valakinek nincs elfekvőbe 93-as TDR-hez index reléje? (Jó állapotú...)
cső
na meglett a csomag?
futármunkához a 4T jobb lenne fogyasztás szempontjából, ha állják az üzemanyagot akkor a yamahák közül érdemes választani.
okés, örülök hogy odért :)
Sziasztok Tdr-esek!
Segítséget kérnék motor választáshoz. Most szeretnék venni vagy legkésőbb nyár végén. Tdr 125 és Tenere 125 között hezitálok. Futármunkát vállalnék és ehhez keresem a paripámat. Szóval a kérdésem a következő(k): hogy bírja a strapát a tdr mindennapi használatban? Télen, nyáron, esőben, fagyban, sárban, aszfalton, tehát egy átlagos futár munkaeszközként?
Eddig a teneré felé húz a mérleg, úgyhogy mindent bele
Előre is köszi!
Na megoldódott a kuplungbowden probléma :)) voltam bent 1 motoros boltba, és ők adtak 1 telefonszámot egy ilyen bowden javító kft száma. felhívtam őket és azt mondták 2500.Ft ért legyártják nekem és fél óra alatt készvan . :)) ja és Morazs megjött a fesszab, holnap megyek átvenni :D
Bemész egy motorosboltba viszed magaddal a régi bovdenedet és kérsz egy ugyan olyat . Nem egy nagy összeg nekem 800 ft-ba volt kb. 2m . Meg ha értessz kicsit a forrasztáshoz könnyen meg lehet oldani :)
Rendben, köszi a segítséget :)
Énse tudtam hogy kell. :/ az az tegnap este tudtam meg amikor elszakadt és tolhattam egy pár km-t hazáig://
hát fijam.....
ha hamarabb szólsz beleraktam volna a fesszabályzó mellé :D
Tdr-esek . :D nincs valakinek véletlen 1 kuplung bowdenje ? tegnap hazafele itt Bp.-n a fiumei úton a temető előtt elszakadt-.- . nagyon sűrgős lenne kerestem 1 pár helyen de nem találtam esetleg tipp hogy hol tudok venni ?
Köszi Morazs :))
Üdv. ! Előbb elenőrizd hogy mind a négy index be van e kötve (csatlakozók rendbe vannak ) ha nem itt van a hiba akkor az relé lesz .
Sziasztok! Az mitől van, hogy kirakom az indexet és az csak folyamatosan világít, index relé?
Válaszokat előre is köszönöm!
cső
csak annyit akartam hogy ma fél 3 fele elküldtem a fesszabályzót :)
szerintem csütörtök péntek fele ott lesz
ok, nincs gond :D
elvégre nem én vagyok az aki nem tud motorozni fesszabályzó nélkül
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Bocsi morazs :S teljesen kiment a fejemből. :// most költöztem meg stb össszejött minden teljesen elfelejtettem :(( ne haragudj :O :// de peszre hogy kell :DD figyi hétfőn add fel majd e-mailban írok címet holnap még1x ne haragudj csak azt se tudom hogy hol áll a fejem :/
Cső
Akkor mi e helyzet a fesszabályzóval?
Nem kell vagy nem tetszik az ára? :D
Akkor mondj egy árat és megegyezünk, nekem úgyis csak itt porosodik :D
eladó mikoni karbirátor!
itt van pár kép a karbiról! tuning miatt lett leszedve!
be van állitva csak rá kel lökni és mehet is!
tel:06307316232
Hello nincs valakinek eladó tdr hátsó faridomja nem a deltaboxos hanem a sima, sérült nem kell mert az nekem is van
Szevasztok valakinek van esetleg TDR Első teleszkópja párban? A régebbi 36 küllős változaté kellene amin bal oldalon volt a féknyereg
Hali! Esetleg valakinek nincs eladó papíros tdr vagy dtr váza?
Hello ez már nagyon régi hirdetésem, elvitték azóta ezeket, nincs most sajnos.
Hello. A hengerfejen a vizes csatlakozást külön eladnád? E-mail-ben tudnánk konzultálni? tlajos8221@gmail.com Üdv. Lajos
MarciTDR neked mekkora az áttételed ? elől illetve hátul mekkora a lánckerék ? én is ezt akarom elérni hogy annyit mennyen, de nem találok hozzá sehol alkatrészt :/ már nagyon azon vagyok hogy gyártatok le hozzá valami esztergálóssal, de az zsebbenyúlósabb.