Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello mindenkinek szereretnek erdeklodni van egy yamaha td 125r motrom es augusztus ota nem motroztam vele es tok jol mukodott mig jarkaltam vele.
Most beinditottam es 10 nel gyorsaban nem akar menni full gazzal es normalison lehet kapcsolni es erzed ahogy megrant mikor a kuplungot kicsapod de semmi ... Vajon mi lehet a problemaja ???
Sziasztok.segitseget szeretnek kerni.ma vettem egy Tdr 125 ot de az elado nagyon semmit nem tudott mondani pl: evjarat loero stb... ezt hogyan tudnam kideriteni??elore is koszonom a segitseget!
Keresek : TDR 80 hoz hátsó idomot , hátsó sárvédőt.
100-at egy gyujtáshibás kispolszki is tud...
Vmi a kipufogónál van...
Megnézném...
Szia!

Milyen alkatrészek érdekelnek?
Szia! van egy müködöképes komplett blokkom.
Sziasztok!
Tdr 125-höz keresek power szelep szervo motort vezérlővel vagy csak a vezérlőt! ha van írj ungvari4@gmail.com
Sziasztok!! Tdr 125-ös Blokkot szeretnék venni!! Ha lehet akkor kipróbálhatót..köszönöm!!
Sziaztok most vettem egy tdr deltaboxot és olvasgatamrola meg videokat néztem és ezek 120-140km/h is szoktak menni de én 100nál többet nem igen power jo.akipufogonak szinte semmi hangja nincs.és tudna nekem mondani valaki valamit hogy tudom a teljesitményt kihozni.kipufal lehet gond h nagyon folytva van vagy valami más?jolmegy meg minden de 100nál nagyon max 110-ig megy fel ekkor 7500-as fordulaton van de a motor kipörög 11000-ig avval nincs gond.
Keresek Tdr125 91' hez két hátsó oldalidomot, kapaszkodót, ülés vég idomot
Szin mindegy
tdr 125 fejidomra kopoltyú idom eladó. 2300 ft postával. 703781937
Üdvözlet!

Eladó 17"-os küllős hátsókereket keresnék. Köszi

akos.s70b@yahoo.ie
Üdv! Eladó egy vadonat új TDR125 első sárvédő.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok!
TDR250-hez keresek alkatrészeket ill. komplett motor is érdekelhet.
Szia Romesz,
Kissé el vagyok tévedve itt a fórumon, csak olyan mintha nekem válaszoltál volna. De ha nem az se baj, mert lehet tudsz segíteni. Itt a link a korábbi írásaimról: https://www.sportmotor.hu/foru...
Helló!
Igen gyanús hogy CDI-t kell cserélni! Nekem is ez volt vele. kb 8500-as fordulaton zavart bele a gyújtásba. mindegy hanyadikban volt a moci 85-nél többet sehogy nem lehetett kihozni belőle!
Pówer tiltás az abból áll hogy fordítva kötik be a hengert ami nyitja-zárja a kipuf nyílást, ebből adódóan zárva van a nyílás egy része szinte mindig.
Ha jól emlékszem leállított állapotban teljesen nyitva van a kipuf nyílás. (de cáfolja meg valaki aki most is képben van a dolgokkal)
Egy képet tudsz küldeni a motorról?! :) Ha kérdésed van és ha tudok akkor szívesen válaszolok!
üdv, olyan kérdésem lenne hogy csapágy és szimeringméretek ugyanazok minden évjáratú TDR vagy DT nél, mert ahol találtam neten hozzá ezen alkatrészeket ott nem irja külön hogy pl 3XE vagy évjárat különbözet.
Sziasztok segítséget szeretnék kérni,elö vettem a tdr-50,met,és nem indul.Érdekesség,nagyon régóta áll.Benzinnel,nem indul,be fujtam hideg inditot el indult.Azota sem. Segítséget elöre is köszönöm
Sziasztok segitséget szeretnék kérni hozzá jutottam egy tdr 125 deltabox hoz tegnap motorozás után leállítottam és azóta nem tudom elindítani minden más működik rajta csak épen szikrát nem ad a csatlakozókat egytöl egyig ellenőríztük de semmi hibát nem találtunk rajta
Segítségeteket előre is köszönöm
van hivj fel 30 512 9874
Hello tdr125 hengert dugóval keresek.
van
30 5129874
Hello, önindíto van??
Hello, önindító èrdekelne! Merre van?