Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végülis ez vele jár hogy valamilyen szinten fel kell újjítani.
Mert senkinek sincs kedve egy leharcolt motort hajtani (szerintem)
Nézd elméletben én ugyvagyok vele ha darabra megvan és motorikusan jó(nemkell szétboritani 1böl..)nincs rátaknyolva MZ/SIMSON...stb alkatrész kis alkuval megvenném .Az hogy gumi,teloszimerring,akku,fékbetét kell az velejárója én megcsinálnám itthon....
Gondolkodom én is rajta.... ---------
Szia.Akkor ezt régota hirdetik csak gondolom lelakták mert emléxem valami 3-400körül volt több éve.Á nemmegyek el mert még a végén lealkudom nagyon és megveszem
Hi! Diósdon van,ha érdekel!
Amugy pestmegyén belül holvan emléxel? nem Érden?Már kiváncsiságbol is elmegyek megnézem
Ne erre mondják látni kell,képen egész jonak tünt ...
Kicsit oda van már a gép elég rossz tapasztalatok sajnos van ilyen is .
Hali! Na ez a gép volt amit a TDR előtt megnéztem... Hát úristen ez volt az amivel nem mertem elmenni próbakörre,mert olyan állapotban van! Ennél a blokk hangja tényleg szép volt,de ezenkívül,ami létezik az lelakva-faragva. 4 éve van a srácnál és kérdeztem,hogy láncszettet mikor cserélt,erre ő:soha. Az ülés alól dőlt az akkusav,de úgy hogy lemarta a vázról+spoilerről a festéket,a lábtartó alu része is kivirágzott. A telókból dőlt az olaj+ahogy ráültem koppra le is feküdt elöl-hátul.A műszerfal egy vicc volt... A gumik-a fékek....tükör a hátsó guma,erre azt mondta,hogy a legutóbbi vizsgán is le volt kopva már,de elfogadták....vááááááááá!/nincs műszaki rajta jelenleg,tehát ez min. 2 éve volt/Na ennyi.Kicsit hosszú lett,de ezt az élményt meg kellett osztanom!Azért még bízok,egyszer,hátha...Köszi,amúgy!
Nem az én stílusom jó a naked csak most ez nem tetszik.
vagyis miért nem kéne?
Nemis neked ajánlottam de miért is nem tetszik csak kiváncsi vagyok
Biztosan jó de nem kéne
Ezt ismered http://www.hasznaltauto.hu/2141982_yamaha_r1-z!_1990
Hali.Igen vanhogy kosárban hirdetik mert szétszedni könnyü volt Igen a fiatal gépekre is igaz,a szervizt nemtudja fizetni mert csak a részletre futja...erre mondják:Nemcsak megkell venni..
Hello! Mondjuk nekem más,mert kint éltem és járok is ki gyakran,csak az a fene papír intézés,a hideg ráz tőle!No,mindegy keresgélünk... csak hát itt a nyár.... A hazai barkácsolók,meg ááááá....Tudom testközelből,apámnak autószervize van és csak a legvégső stádiumban fordulnak szakemberhez,mikor már a "Sanyi" se tudta összerakni,de közben szétcseszett mindent!Egyébként ez igaz az elég fiatal gépekre is,sajnos....
Énis szoktam nézni csak az még nincs itt+azsem feltétlen költségmentes!
Szia.Tudod ezek a motorok ritkák és ha jok/szépek ennyibe kerülnek,ha szétfaragták öket vagy megveszed és használod,(ezt szokták csinálni)vagy visszaállitod a gyári állapotot(ami sok idő,utánjárás,pénz )Sajna nálunk mindenki szerelö és/vagy barkácsolja öket(értsd legolcsobb alkatrész bele/rá tesz/farag valahogy..)Azt is birom mikor a gyári állapotut átalakitják mert ne legyen már retros A lényeg:ezeket a ritka motorokat kevesen értékelik/ismerik/megbecsülik!Most azt hagyjuk hogy mennyire más a mostani motorozó társadalom(trendi/divat/fika Géza ...stb) De igaz a kintiek többsége jobb/szebb(de nemfeltétlenül olcsobb) de itthon is találsz jót belölük!
Kis ízelítő:
ezeket árulják most...(max:280e-ért)
Hát ezen nincs mit csodálkozni! Amilyen állapotúakat lehet fellelni a "gondos" gazdáktól! Majdnem beleugrottam én is egybe most,csak azért,mert szeretem ezeket a zümmögőket és sokkal elnézőbb vagyok az állapottal kapcsolatban...sajnos.Chevy,köszi megint! Viszont 400-500ezret se vagyok hajlandó fizetni egy 20 éves cangáért. Szerettem volna TZR250-t,ill.RGV250-t ,de vicc amiket szoktak árulni itthon. Ajánlom az angol motortradert,vagy E-bayt,na ott találsz gyönyörűt és gondozottat!
A 4t jobban megy mostanában mint a 2t hát ez van nincs mit csinálni.
Nehéz ügy ez kicsi réteg értékeli ezeket a motorokat+hitelre szalonbol a modi
képet nem raktok fel a vasakról kíváncsi vagyok
Ahogy mondod... Ha 1 komoly lesz az el is viszi, nem fog csalódni a gépemben.. Remélem megbecsülik és értékelik majd..
Amugy van érdeklödő Vagy csak ilyen kiváncsiskodó/alkudózó,csak azért kérdem mert énis árulom a vasakat és csak ilyenek hivnak/irnak