Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jólvan értem
Hali Meg se hallottam a kérdésed! Imádom, brutál kis gép. Csak már nem versenyzek, utcán meg nem igazán motorozok, úgyhogy felesleges sajna. Vérző szivvel adom el
Amugy szia.Mivan kiszerettél belöle?
Ja
És a másodikra is ja
Jéé te még élsz Árulod a TZR-ed jól láttam
Helló Dávid! A dob lehet érdekelne, ha még megvan beugorhatnál és megbeszéljük. Köszi
KURUCZD enegem a kipu érdekelne csak most nincs rá keret
Akkor én az ülést azt lestoppolnám , csak nem tudom mien messze laksz hogy megyek el érte hogy oldjuk meg mert én szegedi vok!
Ne haragudjatok sajnos még nincsen
AdamX a bontandó motorról nem raksz fel képet?
képet esetleg ha raksz fel !
gianelii kipu az ujabb tdre nem kell vkinek?
akkor ha lehet én le stoppolnám a gyújtótekercset
ezek megoldhatók, várom a jelentkezőket még
Az enyém így néz ki (fekete)-a festése de ha lesz egyszer idom elviszem műanyagheggesztőhöz meg festőhöz.
Igazából még kéne pár cucc kipufogó hátsó rész meg az a szürke dísz ami az első részen van.
Nekem egy gyújtótekercs kéne ha van akkor vinném egyből mert az enyém behalt.Nagyon fontos lenne ha megoldható. thx
Bocsi elfelejtettem, az ülés fekete Amugy meg a motor fekete színű, csak tegnap láttam először, de egyet szétkéne már bontani mert elég sok mindenkinek kellene cucc
Nekem a műszerfal tartókonzol, azt védű burkolat belülre, egy első bal lábtartó, a légszűrő, gyújtáskapcsoló hátulja, a plexi kellene, a többit mind vihetitek, blokk váz, kerekek villa többit mind elvihetitek, mert ha megbontom akkor már arra nincs szükségem! Legyen minnél több jelentkező, szóljatok ismerősöknek !

Köszi: Ádám
Jha meg még lehet érdekelne más is ,kérdés hogy neked mi kell belőle?
Hali adam nekem kéne alkatrész igazábol az ülsére lenne szükségem de csak akkor érdekelne hogyha fekete és jo rajta a huzat
veszek egy 2001-es tdr 125 Öst, ha elÉg ember lesz akinek kell alkatrÉsz, mert szÉt akarom bontani, ha van elÉg ÉrdeklŐdŐ megveszem És megbontom, blokkot vÁzat, kereket kapÁsbÓl vihetitek

Üdv: Ádámx
Köszi mindent! Nem 2T-vel van bajom,csak ezt a típust pihentetem.Nézek valami mást,félig meddig tanulómotornak kéne a páromnak és ezért nem szeretnék első körben 250-nél többet dobni rá(úgyis eldől,törik...stb),viszont rendszámosat keresek!Ha valaki tud valamit,megköszönném,akár 125ccm-is jó!A 250-es TDR azért tetszett meg,mert azzal már én is tudok játszani néha...
Valaki nem tud egy eladó gyújtótekercset ?