Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pff hát az nincs csak adásvételi van meg a gyári papirjai, de remélem nem kell egyhamar szerelnem de ha valami is lenne vele szerintem szervízre bízom.Amúgy raktam már bele majdnem 200 kilcsit
Amúgy meg fosok hogy megbasznak a rendőrök mert nem éppen 50-nesnek néz ki, jha és a papirjai se 50-nes pairok.
nyugi én is néztem azért hogy a rendőr mit fog szólni hozzá. mert az én motorom nem rendszámos. meg amikor vettem jött az apum is és láttam rajta hogy ő sem nézte a képen akkorának mint valójában Ja és neked szerelési könyv nincs hozzá?
Csá Ádám meg van a moci szombaton délután hoztam le tiszaföldvárról szegedig jo kis első út volt kb 100kilcsi Nem tóm tiéd valóságban mekkora lehet de én mikor megláttam megijedtem tőle
Amugy fasza minden meg vok ele elégedve!
Hy valaki nem tudja hogy hol juthatok kipufogóhoz deltaboxos tdr-em van és a régi kicsit odavan már
köszi. 1995-ös 15000 kilóméterrel vettem kb 3 hónapja.
Nézegettem ezeket a régebbi fajtákat is de nekem a deltaboxos jobban bejön , bár megsugom a tied az épp tetszik ez hanyas kiadás?
nincs mit! Mondjuk nekem nem deltaboxos van hanem a régebbi de eddig csak az önindítóval volt bajom. Nekem nagyon tetszik ez a motor mert nem sok hasonló felépítésű motor szaladgál azért az utakon
Köszi ádám a segítséget ,ha minden igaz szombaton megyek megnézni egy deltabox-ost és ha jó lessz el is hozom
nézd meg hogy ha a motor bemelegedett akkor ne füstöljön, a póver kapcsoljon észrevehetően! a hengerfej tetején a gyertya körül ne legyen olajos! egyébként nem olyan kényes motor szerintem, de az eredeti alkatrészei nagyon drágák. fogyasztása az én motoromnak olyan 4-5 liter között van. az mz-t pedig egy yamahához nem lehet hasonlítani
Szasztok! Uj motor vásárlása előtt álok és nézegettem ezeket a tdr-eket és a segítségeteket szeretném kérni , fogyasztás,szervízigény,és mire figyeljek oda vásárláskor? Jha és eddig 250 etz-m volt erősebb -e ez annál 125-ösre gondolok ,válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok!

Csöpögni kezdett az olaj a motoromból (97-es 125-ös blokk), úgy nézem hogy a váltókarnál lévő szimeringnél. Szerintetek ezt lehet kívülről cserélni vagy szét kell szedni hozzá az egész blokkott?
Ja hogy alufelnis TDR-é az lehet 17"os
Sziasztok
Nekem tetszik tdr kerékkel. ezen a mocin is az van és szerintem kajak jó!
Üdv
Nemnézki szarul csak a tdr elsőkereke 18"és elég keskeny..
Szerintem egy DT-n a TDR kereke nagyon szarul nézne ki Amúgy a felni mérete sem egyezik meg szerintem. De nem biztos
Sziasztok
A DT125R emet szeretném átalakítani supermotonak és azt hallottam hogy a tdr kereke jó bele csak az első féket kell átalakítan. Igaz ez? Tudnátok segíteni? Ha így van akkor hol tudnék kereket venni? Válaszotokat előre is köszi!
Üdv
Ezt én is láttam de valahogy nem találok benne szerelésikönyvet
Visszakerestem! Nincs!
Valaki berakot ide linket,keress vissza..
Szerelési köny kéne de honnan...
Én 10eFt vettem 2éve(magánszemélytöl)
Nekem lehet hogys kéne az önindítója csak nem tudom hogy mennyi lehet?
Valaki tájékoztsson