Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos...Ha nem, hát nem!
Mehet a próba 3 is.
Most kaptam mástól levelet, valamit biztos elírtál.
Nofene...próba 2
Nem kaptam meg.
Írtam az e-mail címedre!
2000ft/db de egyben szeretném eladni.
De igen!
Ára?
Ezek nem olyanok?
nem lesz könnyű, ilyenből nekem is mindig hiányom van
ha csak szettben találsz a másik 3 engem érdekel
Sziasztok!
1 db ilyen képen látható gyári irányjelzőt keresnék megvételre
Sziasztok. Valakinek nem tud tt 600 1994 hez eladó idomokat?
Acél vagy alu felni között van lényeges különbség? XT 600
Mert én csak 2 különbséget gondolok, hogy az alu könnyebb és nem korrodál
Mert amit kinéztem alu kerekeket elvitték, de aki elvitte eladja a gyári acélt mivel neki az alu tetszik jobban
Első hátsót egybe, nekem meg pont ilyen kell utcai szettbe, a mostanin meg maradna a krossz gumi.
A biker-world már egy ideje sajna nem működik, a srác kiment németbe, egy darabig még a postai út működött, de az is megszakadt (az én tudomásom szerint, kollegám az utolsó rendelésére nem is kapott választ).

Hétvégén valakinek nincs kedve off-road tekeregni? Vagy ha valaki megy és nem gond szívesen csatlakoznék (Pest megye, budai oldal, de ha Pest határáról van a rajt északnak vagy keletnek az is érdekel)
szerintem inkább a cég szűnt meg
a 6 kerben évek óta nincs semmi, pedig anno oda mentünk a cuccért
Sziasztok!
Van egy nagyon jó oldal, amin elég sok alkatrészt lehet kapni, és jó áron. Régen innen rendeltem az alkatrészeket, de megszünt az oldal, de most megint megtaláltam.
http://babyzoom.hu/biker-biker...
Tükör index minden van rajta és működik is, valamint pont azért akartam itt ahol, mert ő nem olyan szigorú, hogy még a koszos kocsikat is megbuktatja, szóval valóban kell nekem egy kipuff ami gyári normával teljesít mint hangban, mint külalakban
tegyél fel 2 tükröt, jó gumikat, index stb, aztán nem szoktak a maszekok kötözködni
ha meg igen akkor el kell vinni másikhoz, van annyi mint szaron a légy
Nincs valaki Tolna vagy Fejér megyéből?
Szeretném műszaki vizsgára vinni az XT 600ast viszont ezzel a kipufogóval nem engedik. Nincs valakinek kölcsönbe gyári? Vagy E esetleg H szabványos?
amennyire nézegettem az xt-ket egész egyformák
hátul vannak inkább más méretek, az a rész amin a lánckerék van tuti nem egyforma
magamnak vettem tartalékba mert egyszer nekimentem egy betonoszlopnak aztán kicsit kiegyenesedett a felni, de mivel nem üt nem tettem fel
Válaszoltam
láttad az emailt amit küldtem?
A TT-ben nem lennék biztos hogy jó, mivel már a futómű is teljesen más, lehet vastagabb keréktengely is van benne.
Várok még jobb lenne egyszerre 1 helyen beszerezni őket. Amúgy ugyanaz a felni/agy méret a Tenerétől kezdve sima XT 600 egészen a TT-ig?
Persze nem a dobfékesre gondolok.
Szerintem ez az enyémre nem is lenne jó, meg ez eléggé elcsúfítaná a mocit.
Azért köszi!