Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

uhh, hát most nem tudom már akkor
Nekem a 160mm,a 'C' ---- 'B' között van.
Az 'A'----- 'D' közt meg a 181mm.
Formás popsi:) köszi! Így már képbe vagyok.
120/90-18-as volt Mitas C18! Olyan széles volt, hogy a kipufogó és az olajtartály mellett alig volt hézag, de sosem ért bele! Eddig nekem csak 120-as gumiim voltak, de mindnek más volt a szélessége oldalsó bütykön mérve! A C18 volt a legszélesebb, 145mm, utána a "Mislen" AC10, és a Mitas C04 volt a legvékonyabb 120-as méretben.
Hát idővel én is sokszor hiányban vagyok,de valamelyik nap össze dobom.Figyu nem emlékszel 43f-en mekkora volt a gumi méreted hátul? nekem 4.60/18 van ráírva 120/90 18 nak felel meg ha jól tudom.
de mint írtam ez nem a lánckerék-féktárcsa távolság, hanem csak a felni szélesség
Köszönöm szépen, akkor nem ez a nekem való:)
oké, köszönöm:)
VOlt elfoglaltság 2-3 hónapig és nem az volt az első. De azalatt is minden tiszta sár, áll mindenhol a víz amerre motoroznék és így annyira nincs elvonási tünetem. Tavasszal leszek kíváncsi. Láttam Te is "csicsázod" a gépet. Jobb lett?
Belsod! nincsenek elvonási tüneteid?
Szia! Nekem a honda máig nem jön be. Ha nem jönnek be a számításaim veszek 1 yamaha yz 250-et. Nagyon bejön a 2t!
az a-ig a féktárcsa belső felétől 160mm
Írtam a fotód alá az albumodba :)
Most értem haza, holnap megmérem!
Egyébként igen, nekem 2Kf-é van és az én motorom 3TB (1990-1991 -es évjárat, berúgós)
Joe, akkor 2kf lesz nekem a jó ?
Oh :( Hát köszönöm nektek szépen egyébként :)
Dobfékessel mi a stájsz? (ha már más nem ) Bele tudnám üzemelni ?
igazándiból csak az a-val jelölt rész nélkül kellene megmérni
de annyira kevés a bontott 3aj hogy nem sok esélyed van olyat találni
most nem vagyok otthon, de ha hazamentem megmérem neked a 17"-os kerék és a 18"-os kerék méretét is!
A 18"-os még nincs felgumizva, mert mielőtt megvettem előtte kapott új gumit a 17"-os, így várok amíg az elfogy!De az üres felnit már belepróbáltam a gépe és teljesen jó volt bele!
A 2kf-é ? Neked is 18,1 a köztes táv ?
nekem is 3TB (1990 vagy 1991-es , még berúgókaros) van én is ahhoz vettem és egy az egybe belement!
és nálam landolt az a felni
Hát igen, de ha a kérdőjel már alapból nem jó, akkor bukó úgy is.
Na, nekem 18,1 cm a kérdőjel egyébként.
pontosítok:
Na , a képet meg lefelejtettem. Csak hogy ugyan azt a méretet nézzem majd én is amit lemértél
Hát végül is sürgős, mert nagyon zsongás van
Nem bonyolult lemérni egyébként, semmi nem zavadzál a mérőszalagnak semmi szerencsére, pontosan-egyszerűen oda fér :)
mennyire sürgős?
nekem 3aj ténéré van, mint írtam az a rész amin a lánckerék van hosszabb
de van 2kf-hez is olyan majd megmérem mennyivel kisebb