Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha.Korrekt volt a srác,a gépnek sok kisebb baja volt meg igencsak zörgött valami a hengerfejben.Kár érte.De attól függetlenül rengett a föld alatta.
az már eléggé megy félgázon is
de az a lényeg hogy fáj ha tekergetem, szóval csak a mozdulat megy a motorozás még nem, vagy csak sima úton
sima úton meg ugye mi a fenének menne az ember
Jobbulást! Nem szeretnék a bajoddal viccelődni De a Huskyn a fél gáz már igen haladós.Vagy nem ?
azt az akasztói(tabdi) tt600ast megnézted?
volt egy csomó a csuklómban aztán kivetettem mert már nem tudtam teligázt húzni
aztán most kezd helyrejönni de még izzó drótok vannak a kézfejemben, még seggtörlés közben is
Betegség van?
én ma megsimogattam egy 660as ténérét meg egy 750es biget az at-hoz nem mentem oda, mert olyan gyanúsan mérlegelt
de már tudok fél gázt húzni, szóval pár hét és motorozok
Ma:
Helló sziasztok
Az miért van hogy a motor szívatón durrog le fullad nem indul szívató nélkül hibátlanul jár és jól is indul de hát hidegen szívatóval kéne indítani viszont ez anélkül indul és nem értem mi lehet én a tömítő gyűrűre gondolok de ha nem az akkor még mi lehet Szívócsonkok teljesen rendbe vannak és a gyújtás miatt se lehet!
Eladó idomszett, ha érdekel valakit írjon vagy hívjon!
Jár hozzá egy Acerbis alubetétes kézvédő is, zöld színű.
2010ben vettem az xr4-et akkor voltam felétek
szóval nyáron lesz 5 éve
azóta nem vettél még rendszámos gépet, pedig jó sokat lehetett volna erdélyben hancúrozni
amúgy múlt tavasszal voltam azoknál a domboknál ahol mászkáltunk, egyből megismertem, csak neveket meg számokat felejtek gyorsan
nem hiszem hogy megismertèl volna, lassan 10 ève lesz hogy nem talàlkoztunk. ha annyi nem is, de 5-nèl biztos több
Köszi! Jövő héten felkészítem a gépet, aztán meglátjuk.
nem is láttalak
bár nem is nézelődtem mindig cipeltettek velem valami kacatot
ez az eső dolog màr hagyomàny
messziről kiszùrtalak, de összekapkodtuk ami kellett aztàn tovàbb is àlltunk. az öregemet idegesìti a tömeg
Castrol 20W-50 4T, de a kuplungcsúszást nem valószínű, hogy megoldja.
mindig esik az eső
most csak azért voltam mert unatkoztam, meg ha már ott voltam vettem 2 sapkát
az előadásokra nem szoktunk ottmaradni, aki vitt az vett mindenféle kacatokat
ja és jó köcsög a banda, hogy nem lehetett az út szélén parkolni kb senkit se zavart ott az autósor
milyen volt szombaton fehèrvàr?
heló-heló! Szeretném elkezdeni a nagy karbantartást a 350-esnél , kérdés: milyen olajat használtok? a könyv 10W30-ast ír, de mégis mi a jó? Utoljára, ha nem tévedek 10W50-es volt benne, mert új belsőt kapott, de azóta csúszik a kuplung, és állítólag az olaj miatt. ... valami fasza olajat tudtok ajánlani?
szép gép, ugyan ilyen van nekem is , 1991-es évjárattal
nagyon patent gép, de iszonyat drága volt
de nagyságrendekkel jobb állapotúnak tűnik mint ami itthon vanak 3-400ezer között
Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek az örömömet az új jövevényről.
Fasza! kösz szépen!
pl:
http://www.bazismotor.eu/alkat...
Cikkszám:10042931
Haló!

Valaki tudja esetleg, hogy honnan tudnék rendelni kipufogó tűzkarika tömítést?