Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motoros dolog, vagy egyéb gond? Sajnálom amúgy, de soha nemond, hogy soha.

Egyéb információ, hogy a kis TT átlépte a 40 000Km-t :) (ebből 20e Km-t én raktam bele)
Szia! Nagyon szívessen mennék bárhova de sajnos hazavágtam magam megint,az idén már biztos de valószínű többet nem ülök motorra.Nagy terveim voltak mert a TT-r ben megtalálltam mindent amit egy enduróban kerestem de ilyen az élet:(
Hello, merre felé szoktál motorozni? Nem lenne kedved valamikor menni egyet?
Igen . Küldjél egy tell számot az emilkémre , megdumáljuk .
Nyíregyházi vagy? Van ott néhány barátom. Ha esetleg oda adnád valakinek és elhozná hogy ki próbáljam, azt meg köszönném.
Ha jó akkor maradna és fizetném, ha nem jó, vissza vinném vagy vissza küldeném.
Szia.
Megvizsgálom, hogy van e lehetőség ezt feltenni rá és jelentkezem.
Szia .
Van egy Acerbis 1835 nagy tankom , ami az öreg XT-re majdnem jó
A nettről annyit vadásztam össze hogy XL 600 , XT 600 és TT 600 típusokra jó , de mégsem tudtam rárakni az enyémre Valószínűleg évjárattól is függ . A linken láthatók méretek is , de próba nélkül nem venném meg
http://forum.index.hu/Article/...
Sziasztok!
Újdonsült TTR600 tulaj vagyok. Nem erősségem az endurózás, de nem vetem el, hogy megtanuljak. Főként erdélyi és kárpátaljai túrázásokra vettem, ezért is keresnék hozzá nagy tankot, ha esetleg tudnátok valakinek jelezzétek. Ja és kellene még egy kilométer óra is. Gyári ha van valakinek. Meg menet közben ki tudja még mi.
Kép is lesz róla! Ha sikerül feltennem.
Szép napot mindenkinek.

Üdv: NRT
új futómű, új papucsokkal
Sziasztok!
Yamaha tt 350!95 ös Keresek komplet kuplungkosarat! :)
nem tudom, most akadt más gondom, visszatérünk rá később ha még meglesz
Akkor gondolom nem kell!
Azt én is gondoltam hogy nem fogod át szabni
Csak ha veszek olyan legyen ami jó is....
Térd védőt nemrég vettem abból is van kettő
Nem a legjobb de az volt a lényeg hogy ne legyen kívül fém csavar
De Ini, ennek ezek a méretei, nagyobbat nem tudok belőle csinálni, rajtad áll a döntés!
Nekem Ufo térdvédőm van, ami lenyúlik a sípcsontra, alul kell vádlinál "megkötni". Az nem jön ki ebből a csizmámból, azt is eladom!
Azért kérdezem mert a kisebbikből mindig kijön a térd védő
Abban fogsz ülni a gép előtt? Mert mindíg itt vagy, szerintem egész évben nem motorozol 4 napot!
A szárat a belsejéből mértem, úgy 42-43cm magas, ez is függ, mennyire egyenesítem ki. De 42cm az lazán!
Még annyit hogy milyen magas a szár?
A mostani 44centi
Nem feltétlenül kell ingyen
De a diszkós csizma halódik, lassan kell másik.
Aztán olyan kell amiben elvagyok 3-4 napokat is.
Passzosabb játszó lépő van jó állapotú
Akkor jó, ha az ember nem is annyira akar venni. Én ennyit tudok mutatni, a többi a vevőn múlik. Én amikor sisakot vettem akkor jártam úgy, hogy azonos méretben rengeteg különbség volt!
Ennek minden ingyé köll ha úgy adod neki egyböl össze megy a lába
Tényleg nem tukmálásból, de így állva centivel mérve így mutat a dolog!
Hát Ini, ha nagyon passzosan mérem akkor 28, ha akarom 29 nekem is, mivel tesped a talpa az embernek. Nem tudom tökéletesen lemérni . Nem akarom tukmálni, de ha úgy gondolod, hogy kell és nem jó, nyugodtan visszaküldheted, ebből nem csinálnék problémát
Nekem meg 29 a hossz, a szél jó
Szóval jó eséllyel végig érne aztán nem kényelmes a több napos menet közben
Fura a méret mert a mostani munka védelmi cipőm 45ös aztán lötyög rajtam
A régi meg 46os volt és sokkal passzosabb volt