Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Sidi Flex Force csizmához (régebbi típus) keresek pántot. Sajna az új csizma pántjával nem kompatibilis. Ha valakinek van elfekvőben, vagy tudja, hol lehet még kapni., kérem jelezze. Aztmondták az egyikboltban, hogy a Mini Force csizmával kompatibilis,ha valakinek olyan van Előre is köszi
gondoltam mint márkatársnak segítenék ennyivel,,hogy belerakod és megnézed,hogy az-e a probléma,,volt nekem is egy hasonló problémám és egy nagyon rendes motoros segített ki hasonló képen, lehet így tudom meghálálni az univerzumnak
el kell vinni hartára aztán megcsinálja a szerelő
köszi, de még nem tudom pontosan, hogy mi betegedett le benne...
eladó ha érdekel valakit lámpa , lánckerék TTR 250 hez
06 20 3911529 Debrecen
Elindult a tank
egy 600 tt-hez nekem van 1 fasza
nem egyforma...ilyen az enyém
enyém ilyen: http://i.ebayimg.com/00/s/MTE5...$_35.JPG
szerintem nagyon nem egyforma
55U-51
Bocsánat most látom hogy 350-esed van azt nem tudom,de biztos nem normális hogy nem tudod berugni.
Bizony valami probléma van a dekompresszorral az enyémet olyan könnyű berugni mint egy simson-t.
Én a helyedben nem is nagyon erőltetném nehogy visszarúgjon mert eltöri a lábadat sürgősen javítasd meg!
Pont így:https://youtu.be/J8oLE5sJdik
Mi a száma?
Van pár típusú
helló! kéne egy kis segítség...szikra gondok vannak a TT-n, de nem tudom biztosra, hogy mi lehet a probléma okozója. ha valaki tudná egy próba erejére nélkülözni xt-tt-jéről a cdi-t, hogy előrébb jussak, azt megköszönném.
ha mindent jól csinálsz és szar, akkor nézd meg hogy működik-e megfelelően a dekompresszor
tt-m még nem volt bár 600-ast rúgtam már be, simán ment, de volt már olyan berúgós gépem amin nem volt tökéletes a nyitás és vért kellett izzadni vele, azon át kellett fordítani a fh-n és utána már volt akkor a lendület hogy beindult
ha így lenne,akkor nem tettem volna fel a kérdést
lehet béna vagy
megkeresed a felső holtpontot, berúgókar fullra vissza és rúgás
még egy ilyen kérdés: berúgós a TT-m és nehéz berúgni. de mivel dekompresszoros,ezért könnyen kéne,nem? akkor mi lehet a baj,mert a bowdent húzza a berúgó, de mégis néha a teljes testsúlyom sem elég hozzá,hogy lenyomjam a berúgókart
egy ismerős vesz egy hordóval és szét van öntögetve
gyors vettem 10 litert
honnan szerzed az elf et 1300 forintért ini ? :D rendelnék én is mer a héten vagy max jövöhéten olajat akarok cserélni
nekem a 600asban a legolcsóbb 20w50 elf olaj van a motorban 1300ft/l volt legutóbb
semmi baja nincs a kuplungnak
ha csúszik és nem kocsiba való olaj volt benne akkor jó eséllyel el van kopva, szét kell szedni megmérni és ha nem jó cserélni lehetőleg a fémekkel együtt
Sziasztok skacok! Olajcserénél vagyok, és 10W50 volt benne utoljára, de csúszott a kuplung, most nem tudom ,hogy konkrétan az olajtól, de mi mástól,ha a rugós és a lamellák rendben vannak. ... esetleg ti mit használtok,ajánlotok? TT 350 évjárát 1991
kedves uram, csak annyit mondhatok hogy: kitartás
aztán ami lemezelve van ott nem fog többet törni
az élet szar, de amíg a pöcsöd nem vágja le a villamos bármi megtörténhet.........