Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Engem Yamaha TT 600 (59x) külföldi vagy lejárt magyar okmányos motor érdekelne. Ha van valakinek ilyen paripa elrakva hátul a fészerben és eladná akkor írjon.
Előre is köszönöm.
Hali! Véleményeteket szeretném kérni a Yamaha TT 600 E típusról. Egy 15 ekm-es túrát tervezek, melynek jó része offroad szakasz. Mennyire bírja a terhelést, mennyire megbízható, mennyire pakolható, milyen kényelmes egy 188 cm magas, 95 kilós motorosnak stb?
Köszi: Józsi
Üdv. TT600 Belgrada,hidegen nagyon nehezen tekeri,illetve át sem tudja forgatni az önindító.Kábelek melegednek.Valakinek ötlet? Létezhet hogy zárlatos az önindító???
Yamaha tt 600 dobfékes hátsó kerék volna valakinek ? :D
Üdv mindenkinek.
Valaki esetleg próbált már TT/XT 600-ra Yamaha Raptor 660-as karbit felrakni?
Helló yamaha tr600r 97es belgrade keresek hátsó féktárcsát nagy lánckereket 50es, elsőt 13-14est ha van hozzá használható lánc az is érdekes lehet
Sziasztok! Yamaha tt 600 hoz keresek berugo tengelyt!
Eladó alkatrészek.
Érdeklődni:06702840013
Ez lemaradt! A kép illusztráció de a gép ilyen!
SZIASZTOK!!!

TT600HOZ KERESEK HÁTSÓ OLADALIDOMOKAT, HÁTSÓ SÁRVÉDŐT, ESETLEG HA VAN VALAKINEK AKKOR VALAMI RÁ VALÓ FASZA DOBOT, AMIT NEM KELL ALAKÍTGATNI!

HA LEHET AKKOR FEJÉR MEGYÉBEN, DE IGAZÁBÓL POSTÁN IS JÖHET!

SZÁMOM: 30 708 07 27
FACEBOOK: BERINSZKI DÁNIEL

KÖSZÖNÖM!

SZÉLES UTAT, GUMI FÁKAT MINDENKINEK!!!
Yamaha xt 600 E 3Tb bontodik
Bárkit valami érdekel it irhatt
Eladó!
Masteron1, ha lehet én mennék a az agyért és a küllőkért! Van egy küllőhiányos 2KF-m..
Írok privátot!
Akkor,ha érdekel valakit ez a kerékagy küllőkkel együtt akkor ingyen átvehető a 20.kerületben kb még egy hétig utána kidobom.
Sajnos nem tudom hogy kompatibilis-e TTR-el. Szóval nem köszönöm!
Érdekel akkor a kerékagy?
Én úgy néztem,hogy ez egy 2kf 18 as hátsó keréknek a kerék agya.Azt hiszem ilyen 88 as évjárat.
Masteron1 lehet tudni milyen típusról származik a kerékagy? Köszönöm a választ előre is!
Ez jól hangzik! Hol találtad?
aki szettben akarná annak tudok adni egy 21est
igaz komplett kerék de nem túl szép
Eladó tárcsafékes kerékagy küllőkkel,lánckerékkel,együtt.18 as kerékhez volt.5000 ft
Köszi a tanácsokat! Eddig durván 50 km-t mentem vele. Szóval olajat még nem sokat cseréltem benne.
Fura, hogy van rajta berúgókra, a japcsi belpiacon nem szokott lenni. Hátsó lábtartó se tűnik gyárinak. Így képről egybe van a kerekeket leszámítva. Átfog menni így műszakin?? Nekem azt mondta a műszakis csávó, hogy csak a "gyári" kerekekkel vigyem műszakira mert a kicsivel nem fog átmenni. Nem tudom milyen időközönként cseréltél eddig olajat, de mindenesetre ne nagyon legyen 3000Km felett ez a szám, sőt vadabb használat sűrűbb olaj csere! Ne 1L olajon múljon a kis TT élte.
Sajnos tolásban már nekem is volt részem vele :(. Amúgy egy 98-as open enduro model volt fénykorában...
Király :) na akkor majd össze beszélhetünk :) Melyik fajta van neked?? (esetleg kép?) tegnap a lovak megvadultak és egy patkáról való lekerekezés közben eltépte a láncot :D szerencse esés nélkül megúsztam :) csak tolhattam haza egy darabon. Nem volt feszes a lánc.