Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok TT sek !
Kendi vagyok, mostanában vettem egy TT 600 Re mocit.

Terelgetem szeretgetem, szerelgetem.
Még nem sok kilómétert tudtam beletenni, de talán jó lesz ez ( csak kicsit nehéz)
Legutóbbi túrán letörtem a müanyag kézvédőket ( ne vegyen senki ilyet csak alubetéteset) meg elszált a telószimering ( lehet vételnél is rossz volt. Menesztőgumik jók. Raktam rá kroszgumit, azt szereti :)

Hcc hó-n találkozhatnánk! :
http://www.takacsek.hu/index.p...
Sziasztok!
Yamaha TT 36A 59X fejidomot és hátsó lámpát keresek.
Jövő héten rendeljük a tublist aztán ha megjött utána marad a gép legalább tavaszig
Próbából csak írd be a címbe, hogy `Husqvarna TE 450 A2 vez.`
kiírtam hogy 13kw
sokat nem szarozok vele, a motor jó szóval ha nem megy el akkor használom. így vagyok a ténérével is
szerencsére az érte kapott pénz nem hiányzik, évi fenntartásuk kb 10-15 ezer, az asszony ettől sokkal többe van
Sűrűbben kell frissíteni, meg én a hirdetés címében kiemelném az egyik előnyét `A korl.` vagy `A2`-vel vezethető, az plusz egy piaci felület. Ha nagyobb motort szeretnék venni nekem ez egy fontos szempont lenne és rajtam kívül jó pár embernek.
nyáron volt kettő is.....néha van.
ha nem viszik el a jövő héten akkor le is szedem a hirdetést, lezsírozgatom és elteszem télire, majd májusban előszedem ha megyünk erdélybe
amennyit nyúzom nálam elmegy még 10 évet utána meg kiteszem a háztetőre dísznek
De ha meg is veszik azt az állatot neked sem lesz könnyű gombos 600-as TT venni mert ott sincs nagy választék
Nekem tervezett a tt600 vétel
Csak előtte el kéne adnom a huskyt
Aztán az kb olyan nehézségű feladat mint nem dugni egy leány kollégiumban
Mi a helyzet a TT világban? Senki nem vett mostanában valami faja TT? Elég nagy lett itt a pangás Ma picit karbantartottam a gép. Beraktam a bütykös gumis kerekeket hátha mostanában lesz időm menni. Vegyetek TT!
SOS Sziasztok. Láttam pár tt600 at ami olajtartáj nélkül üzemelt. Hogy lehetséges ez? kell hozzá valami fő átalakítás? Azért kéne kivenni mert a wp teló gáztartálya nem nagyon fog elférni.. A válaszokat előre is köszönöm.
Nyugodtan baszogasd, jó csávó csak egy kicsit fura
Ledumáltuk, hogy megyek érte és elötte egy nappal lemondta, de másik időpontot nem mondott hogy mikor jó neki. Sajna túl erőszakos nem vagyok így azóta nem `basztattam` vele, ez talán tavasszal volt amúgy nézegettem és talán a DR 250/350 tank is ráfaragható csak abból sincs sok és az 5L kissebb. Türelmesen várok, meg aztán megint jön ez a sok pénz kidobós ünnep
A Viktor nem adja el? Már elég régóta nincs meg neki az xr4
Pedig az jobb lenne mert a tenere tank lyukas középen mert ott a légszűrőbox
Szia

Jó a TT-hez is az XT menesztő .
Az XT660 club-on rendelhetsz , de még nincs
http://xt660-club.hu/index.htm
A főoldalon lent megrendelheted
Nekem az ülésnél van gumis rögzítése, elől a váz két oldalán meg egy-egy 6-os csavar rögzíti gumibakkokon a tankot. Igazi egy XR 400/600 műanyagtank lenne, de haveroddal nem jutottam dűlőre. Kicsit olyan érzésem volt, hogy nem akarja eladni így nem is erőltettem a dolgot. Ahhoz van a neten pontos átalakítás a tank módosítása nélkül, és működik is. Sokat lehet fent se lenne, de párszór jól jönne kényelem szempontjából. Köszi a gyors választ.
vagyis a 3aj a ráhúzós az 1vj eleje csavaros, de a többi pont egyezik
2 helyen van megtámasztva és egy helyen rögzítve 2 csavarral
az egyik támasztás elöl a vázon a hengerfej környékén, egy gumis végű rúd arra rá kell húzni a tankot, akkor a váz felső részén 2 állíthatós gumifejű csavar aztán az ülés előtt meg le van csavarozva
nekem van egy 1vj tankom, ha kell lehet vele próbálkozni aztán ha mégsem jön össze visszahozzátok
Hülye kérdés: Tenere tankja, hogy van felfogatva? Szerinted van rá esély, hogy a TT-re igényesen fel lehessen faragni egy Tenere komplett elejét tankal?
Ha kerékpárbelsőt húzol rájuk az is megteszi egy darabig.
Értem.
Köszönöm a segítséget.
Csak hallodtam olyanról, hogy baj ha kompresszorral van feljùjva..
Holnap teszek 1-1 bele.
nem lesz baja, ha össze van nyomva úgy is nő benne a nyomás
ha nem vagy vele megelégedve kell beletenni egy progresszív rugót, utána teljesen más lesz az eleje
igaz már közel 40 ezer ft, de hihetetlen mennyivel jobb lesz tőle a rugózás
a fújással az a baj hogy keményebbnek keményebb lesz de a kis rezgéseket utána már nem úgy csillapítja, és egy murvás úton igen kellemetlen a kéznek
Engedtem vissza belőle.
Ettől baja nem lett ugye?
Köszi a választ!
Huu 1,5et nyomtam mind2.be :/