Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, valaki megtudná mondani, hogy 1990-es Yamaha tt600 szelepei lapkásak-e vagy sem?! Köszi a válszt előre is!!!
Parillában inkább 60 a két Excel ráf
Agyat meg faszán lefújni homokkal szinter+ lakk és nagyon ütős kis szett lesz
Egyszerűbb venni két hozzáillő kereket a bontóból aztán két ráfot majd összefűzetni
Nem lesz sokkal olcsóbb de bármikor lehet cserélgetni a szettet
Kb 20 pénz egy lom gyári kerékszett a két ráf 50
Valószínűleg kellene, átalakításokat végezni.
Legjobb az lenne, ha ugyanilyen Yamahában levő kerékszettet találnál, vagy vennél két 17-es felnit, meg a motorodhoz való kerékagyakat, és beküllőznéd őket.
Pl ez jo lenne hozza? Nem kellene más féknyereg tartó konzol...? Tengelyek.. ?
Sziasztok!

Yamaha tt 600 1997 motorom akarom super motorra átalakítani... Milyen kereket szoktak bele rakni....? Hogyan álljak neki?
Köszönöm!
Novák Ferenc, Szeged .Sirály u.. tel: 06húsz521688három
Vele csináltattam, de ha a keménykrómozás a rúdon sérült, lepattogzott, csíkos, akkor a rúdcsere nem egyszerű mutatvány. A szelepelés is a rúdban van . Enyémet felpolírozta, ütközőt, karmantyút cserélt, feltöltötte gázzal, de azt mondta nem biztos , hogy kibír egy szezont. Most még bírja, de, ha nem a télen viszem vissza rúdcserére, akkor van "holtszezon nála.
Hengert előbb találsz bontottat. XT-é is jó. /Gerecse motor, Csetény bontó , E-bay /
Lehetséges, csak furcsának tartom, mert a hüvely fala a repedés mentén kb. 0.2mm-t befelé van elmozdulva a dugó felé.
Én még azon is csodálkoztam, hogy a gyűrűket hogy nem törte el, hisz a repedés teljes hosszában benne van a dugóútban és a motoron is csak annyit lehetett észrevenni hogy erősen füstöl.
Még az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki valami helyet, ahol kaphatnék hüvelyt hozzá, meg hogy esetleg hátsó teleszkópot hol tudnám javíttatni, vagy ha valaki csinálta már, mennyire vészes?
Szerintem a nagy kopás miatt befeszülő dugó szoknyája repesztette meg .
Itt egy pár kép, kívülről, belülről.
Jah és annyi kimaradt, hogy a dugattyú csapszeg sieger gyűrűje kiesett és ezt a két szép hornyot csinálta. :/
Válaszokat előre is köszi!
Egy pár fotó a törött henger hüvelyről, segítene !
Sziasztok!
Segítséget kérnék hogy a 350-es TT hüvelye eltörhetett-e attól, h full ki van herélve a kipu?
Mikor megvettem a motort törött volt a dugattyúja és a gyűrűk is ,azok ki lettek cserélve, de azóta apám azzal basztat hogy tuti a kiherélt kipu miatt. nem tudom mennyi igazság lehet benne.
Esetleg ötlet h miért törhetett el a hüvely??
sziasztok, xt vagy tt kerékagyat keresek, tárcsafékeseket, SM szetthez kéne...
Valaki tudna segíteni
Egy Yamaha TT250R 1997 hez keresek gyujtás oldali deknit! Sajnos az önindító kis fogaskerék nél elrepedt a deknim :(
Szia veszprémi vagyok én is.
Köszönöm a válaszod, de gyűrű cserével megjavult a masina. Hála az égnek :)
Kösz mégegyszer!!!
Helló Mindenki!
TT 600 blok ill. blokalkatrészeket keresek(mindent)
Köszi
itt is sok emberrel eladatták a motort... elindítod, kitolod a ház elé, beöltözöl aztán má' villog is a rendőrautó az utcában.
kibaszott öregasszonyok azt figyelik mikor indítod be aztán már megy is a telefon az örsre
jó állapotban van, annyi van vele hogy a tetején lévő 2 furatot valami barom átfúrta nagyobb méretre (ami a hengerfejet szorítja hozzá). kell bele tenni perselyt és kész. én anno vettem új hengert meg hengerfejet is (galériáim között megtalálod) a gépre. 10ért odaadnám mindenestől, még van hozzá egy gyűrű szettem azt is adom mellé. hova valósi vagy? veszprémben meg tudom mutatni
Szia,
A henger milyen állapotban van? Mennyi lenne az ára a henger - dugó párosnak? :)
Én meg már kezdem unni az egészet
Felénk már lassan az aszfalt is nemzeti park vagy natura2000. Villany pásztorok minden felé, szóval egy fos az egész.
Itthon alig megyek már
ennyi év kihagyás után el se tudod képzelni milyen mehetnékem van
ha jól emlékszem 1500ért vettem, ennyiért tovább is adnám
Üdv!
Lámpának mi lenne az ára?