Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább gyorsan mint lassan
dehogy
szünet van egy ideje, de lassan kéne vennem valami bokorugrót
végleg vége a motorozásnak???
sziasztok,
maradt pár eladó alkatrészem eladó miután a motorok új gazdához kerültek. csak ezek vannak, megtekinthetők Veszprémben, postán bármit el is küldök.
Eladó egy új X-Gear első féktárcsa TT600 1990-1998 évjáratokhoz.. Ára: 7900 pénz + posta.

Méretek:
Külső: 230 mm
Belső : 86,2 mm
Lyukkör : 102 mm
Furatok száma : 6x6,5mm

Info: lucifer0820@freemail.hu
Hello!
Képeket küldenél?
Illetve mi lenne az ára?
szuhib007@gmail.com
Köszi üdv.
ja azt elfelejtettem, hogy zsír új.
Sziasztok.
Van XT-re egy első fogaskerekem 15 fogas.
Érdekel valakit, piri pénzér vihető.
Sziasztok van egy 2003-mas ttr 600 hátsó lengőkarom kutyacsontal rugóstaggal eggyütt.komplett 20e.
Sziasztok ! Hozzászólásokat kérnék 110-es hátsó gumimérethez,(utcai,nem krossz,nem endúró...).Köszönöm !
Yamaha TTR 250 váz , lánckerék, hátsólámpa eladó. Debrecen Tel : 06 20 3911529
Sziasztok srácok! Nem bont valaki véletlenül xt vagy tt 350et? Vagy nincs valakinek otthon szelepemelője tt 350hez sosben? Válaszookatelőre is köszi!!
Sziasztok!
Keresnék TT600R-hez (1999) jó állapotú kipufogó könyököt és összekötőcsövet a hátsó dobhoz.
Előre is köszönöm.
Heló. Két oldali oldal idomod van e hozzá? ha van gyári színű? (nem lett festegedve stb) s lehetőleg törés mentes érdekelne
Sziasztok érdeklődnék hogy valakinek esetleg 1989 tt 600 ra 59x re hátsó lábtartó? mert láttam a neten néhányon van és szükségem lenne rá ilyenre gondoltam: ---}
Kép lemaradt
Uraim a Yamaha idénre át-struktúrálta az árait . Pl egy TT600 fejidom tavaly 9600 ft volt ma 15200-ért vettem, de a hátsó idom ( rajtszámal egyben) az is 15600 volt. ( mondjuk ezért nem sok)
Egy szivacs légszűrő 8000. na az már sok...

Tud valaki légszűrőt 97 utáni TT600 hoz?


Készül a nagytank a mocimra itt egy kép:
Sziasztok! Érdekel közületek valakit egy Honda NX 650 cserére?
TT600-at szeretnék helyette.
eladó, nekem tt 600 (59x) volt de eredetileg xt 600 , ára 3 máytás :D
Üdv!
Gondolom tudod,hogy automatán feszíti a láncfeszítő.Vedd ki!Amikor kitekered a csavarjait,látod mennyire tolja ki magát.A ricniken látszik is általában,hogy hol volt beállva legutóbb.Onnan látod,mennyire van megnyúlva a lánc.
Sziasztok!

Yamaha tt 600 1996 hogyan tudom azt ellenőrizni hogy vezérműlánc mennyire feszes..? Nagy fordulaton mintha lánc hangja lenne....
email az adatlapomon képet is
Üdv!
Yamaha tt 350-es hiányos állapotban eladó. Sok minden van, válaszolok minden kérdésre.
Sziasztok!
2003-as TT-hez keresek 18 és 21 coll-os kerekeket.
Sajnos nem tudom a pontos kerékagy, tárcsafék méreteit, így nem tudom,hogy milyen egyéb típus vagy márka jöhet szóba!
Ha bárki, bármilyen segítséggel, információval tud szolgálni azt kérem, hogy írjon itt nekem!
Köszönettel : Zoli
ha tud valaki rendszámos önindítós tt600-ast az ne tartsa magába......