Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen azt láttam én is de azt aranyárba hirdeti... nézelődök még hátha lesz valami
A jófogáson van egy 59X 320-ért hirdeti.
sziasztok! tud valaki eladó tt600 at ? csak a régebbi verziós érdekelne! köszi!
XT ugyanaz. Még jobb is mint az alumínium, mert ha elgörbül visszahajtod és kész. Olyan van használtan is fillérekért.
Csere érdekel?
2 motor helyett tervezek egy hasonlót "boltba járni"
Elado xt 600 rendszamos
Nagyon jo aron!
Erd. sz_bence26@hotmail.com
Mi célból kell hátra tárcsa?
Egy csomó plusz költség kb semmiért
Sziasztok valakinek nincsen eladó tárcsás hátsó villa kerékkel fékkel együtt ami jó lene TT 350 be?
Jövő héten küldöm a fotókat.
Ha valaki megy innen a hcc hó ra, nyugodtan hátbaveregethet, vvégül is ez egy ismerkedős buli lesz.
sajna nem TTr el megyek a mopedrallys srácok kedvéért, piros Honda Mt5 motoron keress egy dagadt bőrszerkós fickót fekete fehér bukóban.
Ki jön még és mivel?
Profi vagy Ini
sziasztok tudna nekem segiteni képen latható membran mi célt szolgal ?? Yamaha TT 350
levelezesem@citromail.hu címre küldj légyszíves pár fotót ha tudsz a kerékről! 21"-os a kerékről beszélünk ami nem kell természetesen,hogy karcolásmentes legyen, de nem üt, nem repedt és a pereme nem lett csavarhúzóval szétbarmolva!? Ezért kérek néhány fotót és persze egy telefonszámot a könnyebb egyeztetés érdekében! Köszönöm!
Egy aranyszínű első kerekem van, új skf csapágyakkal szimmeringel. 10ezer
Sziasztok!
TT-hez szeretnék kerekeket venni az enyémen ütnek egy kicsit a kerekek. A görgőzésről semmi jót nem hallottam és macerásnak is tartom. Ha valaki tudna esetleg boltot, bontót...stb kérem írja meg ide! Előre is köszönöm!
Sziasztok!

Valakinek nincs Váltókarja (TT600) Sehol nem találok neten....

Segítséget előre köszönöm!
Üdv!

Valakinek esetleg kuplungdekni még használható dekompresszor bovdennel és a fedele is megvan.
Olajszűrő fedele nincs.
Berúgókarnál van rajta letörés, elvileg a szimering tömítő az olajat...
7eFt a letörés miatt.

Köszi!
Eladó TT 600 R 5CH-01 071000-1211 CDI , számlás! Telefonszámom az adatlapomon!
Sziasztok!

Kérdésem következő lenne sok mindent lehet hallani olvasni nyitot sport dobokrol..... Enyémen egy gixer dob van..... Ez árt a motornak vagy sem...? Lehet olvasni olyat hogy beéghetnek szelepek meg hasonló dolgokat....


Válaszokat előre köszönöm !
Sziasztok!TTR600 hátsó rugó érdekelne...
Ha esetleg van valakinek felesleges,kérem jelezze!
Eladó : TTR 250 hez hátsólámpa :7000 ft
hátsó lánckerék : 5000 ft
Debrecen
tel : 06 20 3911529
Köszi választ!
persze mert nem nagytankos
nekem a ténérén van ac
Régi kép....már meg lett oldva.... Vakumos AC!? Le van dugózva, nem megy semmi rá.