Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na figyu! Csak néha csinálja, van amikor nem zár vissza a power! Volt ma olyan hogy beindítottam és nyitva volt a power! Biztos nem elektronika mert abból van 2 is! Lehet hogy laza a bowden, vagy túl laza??? Tuti a powweren kell még álítani! HELP
Holnap mek azt megveszem azt a direktszűrőt,csak egy bibi van.A direktszűrő 35mm es amire meg rákéne huzni az 45 mm es,1 mm et nyujtanmi azé az gáz valamit ki kell találni
szerintem is elektronika(emlékeim szerint volt nálam is ez a jellenség) de ahoz nem értek,passzolok....
Az enyémben most lett dugó csere és újra be kell állítani a powert! A dugó csere előtt nem csinálta ezt! Még egy kis finomítás és menni fog rendesen!
úgytudom csak apriliákba raktak ebből a hulladék elektronikából
Tytnek is dadog 5000-6000között szerintem a "fojtó" elektronika az oka nálad is
Hi MESTER még valami! Mostmár powernél rendesen húz, 150-nel mentem vele, de méd ment volna csak nem akartam még megkínozni! De power alatt olyan 5-6000-nél van amikor elkezd dadogni! Na ezt hogyan orvosoljam! Szerintem nem zár vissza olyankor a power!
nincs mit..
Na sikerült! Kösz chevy MESTER!!!!
háát..nememléxem ....jelen legyen az tutti
Hi chevy! A fedél alatt annak a "villás" ganénak mind a 2 irányba ugyanannyit kell mozdulni????
Kösz! Megyek és megpróbálom....
vedd le a fedelet onnan ahol a bowden bemegy a szelephez,gyujtás ráadod van egy kis "villa"annak miután megcsinálta a tesztet(ide-oda ment)látsz 1 lyukat felül ott kell megállnia a villának.Bowdeneket csavarod lyukra lehet állitani.+1letudod venni azt ahová beakasztod a bowdent nézd+téglaalapot látsz,a power (más forma) végére meg többféle képpen fellehet rakni.Remélem érthetö megcsinálni könnyebb
Hi! még lenne 1 problémam! Multkor amikor a powert fordítva raktam bele, akkor a 2 bovdent elállítottam! Most nem a legjobb így mert amikor powernél húzom akkor vannak benne lyukak meg van amikor nem is pörög rendesen! Hogyan állítsam higy normális legyen???????
bonto-Majosháza,lakihegy...
Megnéztem, annyit biztos nem adok érte! Valaki nemtud használtat?
www.nagyvas.hu de nem olcso mulatság (föleg az elsö )
Hi all! Tudna valaki olyan címet adni ahol TZR-hez tudok féktárcsát venni ? Használt is érdekel!
ittvan ez az amit legelőször néztem de annyira nemjön be,viszont jobb mert véd a víz ellen.légszűrő
Cső
Hát a táncsics utcában Gondolom nem dunaújvárosi vagy,de amugy a www.egumotors.hu oldalról lehet rendelni,de ha van a közeledbe valami motorosbolt tuti h van nekik is .
Ma megnéztem mégegy boltot és ott volt egy mégkirályabb 2900 ér.Nagyon durva hangja lesz tőle,probáld ki vedd le a szűrőnek a házát és csak a szivacsot hagyd rajta,nagyon durva
Van mégegy bibim a mocival,állandoan lefullad lkámpánál és tiszta lucsok a gyertya gondolom sok olajat kap.és kevés anyagot.Ezt a levegőcsavarral nemlehet állitani ugye?akkor hol állitsam karbin nemtaláltam más állitocsavart
Hali! Ebben nem tudok segíteni sajna, de érdekelne hogy hol lehet kapni a szűrőt???????
Szevasztok.Nem tanulok a hibámból,jól megszivtam.Kifogyott a benzin a benzinkuttol a picsába.Toltam a kútig feltöltöttem és nemakart indulni,gyrtyát is néztem bevolt köpve megtisztitottam nemlett jóobb.Ugyhogy hazatoltam ami 2 órába tellet mivel a város lehető legalacsonyabbb pontjából kellet a legmagasabhoz tolni .Persze otthon elindult ahogy megtisztitottam megin
Akarok venni egy direktszűrőt néztem egy RMS 3600 ba kerül,aztakarom kérdeni ilyenkor kell valamit cserélni a karbiban?Vagy csak állitani kell?me nagyon zsir hangja van tőle,bár jól koszolodik is
tisztitsd le és vékonyan többször kend fel, felesleget le lehet csiszolni.
Enyém folyik mindenfele, epoksz meg mar 5x felkentem rá, de még mindig szivárog valahol :)
hogy jobb vékonyan kenni, vagy jó vastagon? :)
mindegy, most leszedtem ami rajta volt, és ujra kentem, remélem mostmár nem lesz gond
passzoltam....nem van lyukas a tied?nekem a kiegyenlitöm ki repedt(nem kicsit)epoxi kétkonponensüvel(-1200Ft) megcsináltam+fekete müanyag festék lefujtam..HIBÁTLAN lett!