Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen jó és eltettem neked Ha gondolod emailban is jöhet a postázási címed (tzr250rc@citromail.hu)Üdv chevy
SZia JRC
én lehet tudok 5tengelyes cnc marost !
Most a 7 en nyaralok de utánna megkérdezhetem a dolgot!
a suliba ahova jártam hoztak elég sok uj cnc gépet és jóba is vok a cnc tanárral meg tudja is a dolgot ! sztem megoldható lenne! de nem 100 a dolog
e egy próbát megér
amugy mire lenne a henger?
oké, nekem szükségem lenne rá .ugy látom pesten vagy,én viszont vidéki vagyok.az a telefonszám jó még ami a hidetés mellett van? mert akkor kereslek ne add oda másnak!köszi öregdio
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Üdvözlettel:
Mitozozi
Szia öregdio.Megvan még 3eFt.
szia chevy!érdeklődnék hogy a képen látható légszürőház megvan e még esetleg?ha igen mi az ára?köszi öregdio
Szia!Már nincs semmi elektromos alkatrészem...
Helló
Persze anyag árról beszéltem,nagyon jó nyomatékos lett,de a csúcsteljesítményt még tudnám növelni mert 1 tartalék hengert már szétfaragtam csak nincs még egy!A következő tervemhez + kell egy jó 5 tengelyes CNC marós aki kedvező áron dolgozik mert hengert akarok gyártani megterveztem és meg is rajzoltuk Solid W- .el majd kiderül!
Szia JRC!
Én milla fölé saccoltam régebben a technikád. Hát igen ez hobbi az biztos. Nem vagyok egy nagy motoros, de amit ezek a gépek adnak az nagy élmény, legalábbis számomra. Egy biciklivel (135kg) 200-al szakítani az igen. És amikor a power rányit…….! (De gondolom ez nem normális emberi érzések, nem általános, ez perverzitás.)
Szia!
Engem csak a power elektronika érdekel, látom le van kapva a fedele, működőképes? (am nekem egy yamaha rz 250 r-hez kéne)

Üdv
Helló
Neked is üdv,az épített motorok mindíg drágák,pl nekem a 360ccm NSR250 MC28 -om minimum ,750ezer-be van!De a hobbi az hobbi!
szia!

A 700ezer forint az nem semmi.
ha leakarsz beszélni a vételről akkor joirányba haladsz:)
Ennyire költséges a 2T ?
Szia! Mi az elérhető ár? Az enyém kb. hétszázezerbe van és valószínű, 400 000-es árat soknak találnád. Amúgy a sport motoroknál NSR250-ből van 5db.
UI. Üdv a TZR sorstársaknak.
Hali!

Vennék tzr 250-es rgv-t vagy nsr-t csak papirosat ha valakienek van normál állapotú elérhető áron irjon!

köszi
2 ütem a király...!
A 2T technika csúcsai!
Csak megcsípted az SP RGV-t?
Nagyon állat ez a kollekció NSR250MC28+RGV250SP+TZR250SPR
Ha valaki különlegeset akar látni nálad talál
10 évet vártam rá egyik ismerősömtől ,talán az ország egyetlen SPR .-je, ha tud valaki még egyet vevő leszek rá!
Szia! Nem nepperkedés, csak kíváncsiság. Itt vetted az országban?Mennyiért? Motorikusan milyen állapotban van?
Végre megvan! TZR250SPR RC SUGO kittes csak kicsit leharcolt, de majd rendbehozom
vegyél lamellákat
ja nagyjábol ok minden! az a power összekötö volt de vettem ujjat!
azért kösz! ha lenne valakinek komplet kuplung tdr 250 hez akkor jöhet mert ha ketten megyünk a kkor teligáznál meg meg csuszik
ill amikor ráengedem a kuplungot akkor nem fog rögtön!
szia Chevy! mennyibe adnád a kuplungkart?
Szia! Megoldódott a probléma?
Érdekelne engem TZR 250 1kt 2MA lendkerék. Az enyém kicsit szét van ütve, és kéne valami jobb.

Akinek van írjon.