Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak a motorját adom el mert rendszámos, a váz marad csak kell bele helyette egy nagyobb moci
Valami cross blokkot nézzél..De amugy nemlenne jobb eladni a 125öst,és venni 250est..
Mito vázba szoktak rakni rd350ypvs blokkot az pont belefér!
azért inkább egyhengeres 2t kellene
Hogy jó lenne abban biztos vagyok mert nem most kezdtem..csak hogy ez forgalmis, és nem vagyok benne biztos h a rendőr nem venné észre a külömbséget
Nemakarlak elkeseriteni de nemlesz 1xű válalkozás...(és soselesz jó...)Szerintem..
Átépítéssel próbálkozom af1 be..csak a kéthenger miatt vacilálok rajta
mibe kellene a blokkja?
ha nem viszik 60 ért akkor inkább adom kilóba a kukatelepen de az alat egy vassal se engem ne húzzon meg senki! kiveném a blokkot az érne 60 at!
a TZr blokk is többet érne ha darabokba van
henger 30
főtengely 25
váltó 25
egybe meg 50 na akkor nem hinném hogy drága!
Nekem is van egy af1 125-ös teljesen felújított blokkom, bár eddig nem sok volt a jelentkező rá.
az csak egy dolog mennyi az ára, az a lényeg menyiért viszik el :D

Na am tényleg ha indul is akk ez elég jó ár érte.
TZr 125 blokkot adok elektronikával együtt 60 ért!
4DL es 1993 as nicasilos hengerrel
azért 60
ne legyél caspian te is!
a blokk indul bár sokat nem járattam
mert nincs kipu meg hűtés de ennyibe ajándék
rg500: ez az rd eléggé széthulott működik egyáltalán
Na mit mondtam
Rd ket bontógatnak még...Mit épitesz
ez az
RD350 az van olcsóért
ha nem viszik el tőlem akkor mér indulhatsz is érte 60 az ára!de alku nincs mert ha alkudoznak elhajtom őket
Milyen nagyobb fajta 2t motorok vannak az rgv, nsr meg hasonlókon kívűl?max 350cm3-ig gondolok, amíg még vannak is esetleg.
Mert azért elvannak itt szálva páran h 250 exup aztán régi is és 400 v 500 kp, sztem az enyhe túlzás, na mind1, engem am is csak a blokk érdkel..ámbár ha jó árban van akk egész motor is jó lenne alkatrésznek
Igen énis csináltam már ilyet mert jobban kiszálsz belöle
én hirdettem rendszámos 125 öst idom sérültet 150 ért műszakival mi volt hívott egy fasz h ad érte 100 at
heh szétkaptam és kb 3 hónap alatt 100 at meg még itt a blokkja meg egy csomó cucca
Komolyan nemisértem TZR125 nincs ennyiért Vajon mire számit Ritkák már a 250esek(minden márkából) Na mind1 majd rájön..
olyan nincs 150 ért tzr 25 0fasza!? 440 be adtam az enyémet
a 250 es nsr ról meg lecsúszott !
sziasztok.Ennek az álmodozó caspian11 nek ajált/találtmár valaki olcsó és jó állapotu motort . .
komplett moci de már csak órák kérdése és elkel, mert már elindultak érte Pestről!