Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elado
Had ne kelljen elbontani
https://www.sportmotor.hu/albu...
Az rd fórumban is érdemes rákérdezni ,mert ott sokan csinálják profin a gépeket és , hát 2t , két henger . Szóval egy kutya .
Egyébként a tengelyen ,ami alternáló mozgást végez nem láttam kopást ,de elég kiakasztó ez ,hogy nem tudom rendesen letömíteni ,gyáriba meg csak kompletten adják a pumpát csilliárdokért...
Most csak ezek vannak nálam ,de lassan összevágok valami videót róla :)
Szia , a tengely van sokszor elkopva már . Másrészt nekem sohasem tudtak jó szimeringet adni , mert nem forog a pumpa dugattyú , hanem le - fel mozog . Üdv
Bocsi nem értek a tömitésekhez.
De szivesen megnézném a vasadat.Dobnál fel néhány képet?
Sziasztok ! Látom teljesen halott a topik ,de azért rákérdezek hátha.... Szóval olajpumpa felújítással vesződött már valaki ? Az enyém szimeringes volt ,ömlött belőle az olaj ,viszont már a második utángyártott jó minőségű vitonos szimeringet teszem bele ,és mindig szivárog valamennyire ,a csap ahol tömít hibátlan felületű ,igazából van olyan szimering ami megfogja rendesen ?
Senki nem tud eladó 250 est???
Sziasztok tzr vagy tdr 250 fotengelyt keresek._ köszi
Nekem megy tzr 250 re lenne szükségem :-)
Sziasztok! Szükségem lenne egy 2ma kuplung kosárra ha valaki tud valamit kérem írjon. Köszönöm!
Sziasztok! Nincsen esetleg eladó gyári henger hűvelye? Vagy 1db használható , furatható hengere? Köszönöm
Ha eladó engem is érdekel!
Én tudom
Sziasztok, vissza vasarolnam regi 250-es tzr-emet,ha esetleg tudja valaki hol talalom meg a tulajt,megkoszonnem a segitsegeteket.talan tavaly felkerult eladasra, mintha cegled/kecskemet kornyeken lenne a motor de nem biztos.
udv
balatonmotors@hotmail.com
freazer32@gmail.com küldenél képeket
Mito 350 van nekem mito +rd350 ypvs
Tudok egy vevőt ha tud valaki egy eladó tzr 250 et
Szia
Keress meg van sok alkatrészem 06202307780
Szia, rendben.
köszi
Hivj fel 30 512 9874. 3!után
Hivj fel 30 512 9874. 3!után
Sziasztok!
Keresek TZR 250 3xv-hez tankot és az első idomot ami a blokkot takarja.
Ha valakinek esetleg lenne jelezze!
Köszönöm
Szia!

Van hÖgombám és termosztátom rd 250 hez, nem tudom tipusazonos-e.
Frankó. Most meg nem tölti be a linket
www.dkmotorcycles.com --- használt alkatrészek --- keresőbe beírod TZR Airbox és kidobja. 40font