Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Töredékét az 1 millanak. Nsr 250 van 2.3millioert
300 ért nem adnám oda én sem a helyedben.
Gondolom nem 1 milliót adtál érte
Igazad van. Nem sok embert érbekel de azért van kereslet. Te vagy a negyedik aki érdeklödik nálam a tzr után két hónapon belül. Nézegettem a nemzetközi hirdetéseket én is. Vannak azért irreális árak is de itthon is akad pl:Aprilia rs 250 2milla.Na ne már!
Tőlem 300ért akarták megvenni. Csak azért kérdeztem, hogy létezik olyan, hogy ennyiért vesztegeti valaki. Nem a te zsebedben akartam turkálni. Mondjuk hálás lehetek nekik, mert ez kellett az elhatározáshoz. Véletlenül nincs egy 17-es hátsó felnid? Az enyém 18-as és lehetetlen gumit találni rá.
nem mondok árat de ez igy 3000 eurót ér kb ahogy néztem a kínálatot. az árra csak annyit hogy nem azé a madár aki elengedi . hanem aki megfogja.
Elég érdekes ezeknek a piaca. Mobile.de oldalon van amit nagyon nagyon régóta árulnak. Elég kis réteg akit érdekel, igaz motor sincs sok.
Nekem is hasonló a meglátásom. A 10ezret kicsit soknak tartom, de igazából minden annyit ér amennyit adnak érte. Neked sokba fájt meg venni?
ha el adod többet nem lesz se 3ma se 3xv .. ha az enyém kész lesz akkor kb 10 ezer euro lenne az ára . igyekszem minél gyáribbra vissza tenni . de nem áll szándékomba el adni
Nekem most baszták fel az agyam, hárman is megvennék a 3ma - st tölem. De csak gombokért. Akkor inkább neki állok a felújításának. Sok sikert a tiédhez.
Visegrádon találtam.
Meg sok pénzt kell bele önteni
Ez a cél.
Hol a fényében találtál 3xv_t?Amugy grat a vételhez. Sok baleset mentest.
Fa...sza gép.
Írtam privátban.
Én vetem ismét egy gépet...
Elvileg már csak 8 darab van az országban....
Üdv évek óta nem voltam itt.De nem sok változást tapasztalok
Petkuról tud valaki valamit,foglalkozik még 2t vel,vagy JRC mókolja még azokat az állat gépeit?
Vagy kivan halva mindenki?
Üdvözlet mindenkinek!
Keresek 3ma-hoz műszerfalat ( amit sikerült vennem, az a cimkéje alapján 88as évjáraté, de szerintem korábbi modellé), olajtartályt( ami ha minden igaz, az üzemanyaghoz adagolja az olajat), láncvédőt, fekete tükröket. Ha valakinél van esetleg, és megválna tőle keressen!
Köszi előre is!
Dani
vdani90KUKACgmailPONTcom
Szia.Mivel ez IS ritka típus itthon kb nulla az esélyed hogy találsz hozzá bármit is(vagy "horror "áron..)Hengert hüvelyeztesd meg(jó szaki és anyag kell..)dugót kapsz hozzá..(gyári vagy P:l Proxot..)de majd valszeg jönnek az okosak és megmondják a frankót..Miért ne tedd;-)
Sok sikert,szia
Sziasztok, làtom hogy annyira nem pörög az élet itt, de hátha olvassa valaki!
Keresek 3ma blokkot vagy hengert, hengerfejet, dugót.
Vagy 13 éve áll a garázsban egy Tzr aminek besült a dugója, felkarcolta a hengert. Faternak nem volt rá keret, hogy megcsinaltassa ezért pihenőre kellett mennie, és /sajnos/ megörököltem a vasat, szeretném ha újra gurulna.
Ha valakinél lenne hozzá alkatrész, kérem irjon! Lejjebb a mail cimem. Koszonettel Varga Dániel
vdani90KUKACgmailPONTcom
Szia! Ezeket az alkatrészelet új ként kell értsem? Én az ebay-t nézegettem, illetve a yambits.co.uk-t, ha esetleg van még ötleted hol érdemes nézelődni, szívesen fogadom.
Szia! elvileg tudok mindent, európából vagy japánbol. persze tankot ne érdemes onnan hozni de amugy müködik. idö kérdése
Továbbra is keresek tzr250 1kt/2ma/2xt alkatrészeket. Leginkább tank, idomok, power szelepek, lábtartók érdekelnek, de az se baj, ha semmiből előkerülne egy komplett donor.
Ha valaki tud valamit, akár csak annyit, hogy az ismerősének az ismerősének talán van, értesítsen.
Tel.: 06302907018
Email: rszabolcs94@gmail.com
1kt-het egyéb alkatrésze valakinek ?
Hello! Keresek 1kt-hez balos kipufogót! Valakinek esetleg?
Szia ! Köszi az infót ,szerencsére a csap nincs elkopva ,én eddig csak a nagy 4-el jelzett szimeringet cseréltem, egy próbát még megér ,hogy kicserélem mindet....
Ja és érdemes az összes szimeringet kicserélni ami a pumpához tartozik, a meghajtással együtt azt hiszem 4db van benne. Ha gondolod utánanézek, lehet vannak még tartalék szimeringjeim hozzá. Amit még érdemes ellenőrizni az a zölddel bekarikázott csavar amihez állítod a pumpát, nincs-e elkopva (nekem el volt) mert akkor csökken a pumpa lökete és így a bejutó olaj mennyisége a motorba.
Szia! Én már újítottam fel ilyen olajpumpát sikerrel. Érdemes lenne megpróbálni normál szimeringgel, a vitonosok szimeringek keményebbek sok helyre nem alkalmazható ahol eredetileg nem vitonos volt + ha nincs nagy hőhatás vagy benzin akkor általában nem is éri meg a többletárat, pl. olajpumpánál.